dle Vaší minulé rady jsem se zbavil koncovek u textových dokumentů na ploše a tentokrát bych Vás požádal o radu jak odstranit "vlastnosti" u dokumentu ( velikost a to že se jedná o Dokument aplikace Microsoft )

Moderátor: Moderátoři


myslis ako ze ked zvolis vlastnosti, ze to tam nema ukazovat?

A precital si si aj moj druhy prispevok?poverrr napsal:myslis ako ze ked zvolis vlastnosti, ze to tam nema ukazovat?
ne vlastnosti, normálně se mi takhle ukazují všechny textáky ve složkách ( viz screen ) je to strasne neprehledný. Proto bych se rád těch poznámek u textaku zbavil.

A co tam mas miesto toho?poverrr napsal:ano, mám i7 a adresar - Zobrazit/Ikony namiestoZobrazit/Dlazdice nemuzu nikde dohledat

My me ako Tatari terazmaria1019 napsal:ze to tam nema ukazovat?

OK
