Dobrý večer, potřeboval bych poradit s ukládáním souborů.
Na počítači v práci (win7) při volbě uložit jako, mě systém nabídne cestu kam byl uložen poslední soubor.
doma a vlastně na všech počítačích co jsem mohl vyzkoušet se vždy nabízí cesta odkud byl soubor otevřen.
Poradí mi někdo kde je zakopaný pes? Děkuji.
Ukládání souborů
Moderátor: Moderátoři
Re: Ukládání souborů
Dobrý den, máte pravdu vlastně se to děje jen v aplikaci adobe acrobat 11
Zkoušel jsem to v nastavení někde najít ale nepovedlo se.
Zkoušel jsem to v nastavení někde najít ale nepovedlo se.
Re: Ukládání souborů
Momentálně mě schvátila nemoc takže tu verzi teď nevím.
Ve čtvrtek budu moudřejší.
Ve čtvrtek budu moudřejší.
Re: Ukládání souborů
Dobrý večer, tak chřipka mě nechtěla opustit teprve dnes jsem v práci
a je to ta verze 11.0.0
a je to ta verze 11.0.0




Přispějete na provoz fóra?