Nemate vubec zac, rado se stalo!
Myslim ze problem tentokrat zpusobovalo to, ze se tam tloukly 3 bezpecnostni programy. Avast, ZoneAlarm a Kaspersky, jehoz ovladace si hezky nerusene bezely
Tak se mejte krasne a treba zase nekdy
Moderátor: Moderátoři