WIFI ovladač se ztratí

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
stell
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 Pro 2007 09:27
Místo/Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI ovladač se ztratí

#61 Příspěvek od stell »

restart a sprav to po restarte.
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

Avatar uživatele
stell
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 Pro 2007 09:27
Místo/Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI ovladač se ztratí

#62 Příspěvek od stell »

Porob co som napisal a odskusaj, a uvidime, uz vela nabojov nemam. :?:
Ja dnes uz koncim
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

maminka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 21 Ún 2013 16:30

Re: WIFI ovladač se ztratí

#63 Příspěvek od maminka »

šlape to :D

odzkoušíme uvidíme


díky ahooj

Avatar uživatele
stell
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 Pro 2007 09:27
Místo/Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI ovladač se ztratí

#64 Příspěvek od stell »

Ahoj,zajtra. :)
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

maminka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 21 Ún 2013 16:30

Re: WIFI ovladač se ztratí

#65 Příspěvek od maminka »

Pěkný večer přeji :all_coholic:

ahoj a díky

Avatar uživatele
stell
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 Pro 2007 09:27
Místo/Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI ovladač se ztratí

#66 Příspěvek od stell »

No, ako to vyzera??
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

maminka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 21 Ún 2013 16:30

Re: WIFI ovladač se ztratí

#67 Příspěvek od maminka »

Ahoj. PC šlape jak hodinky. Skvělá práce. :thumbsup:

Moc Ti děkuji

Můžeš to tady ukončit. DĚKUJI

:|

Avatar uživatele
stell
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 Pro 2007 09:27
Místo/Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI ovladač se ztratí

#68 Příspěvek od stell »

Nemas zaco. :)
Zatvaram.
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

Zamčeno