W 7 Enterprise

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

W 7 Enterprise

#1 Příspěvek od mapo44 »

Na slave hdd som nainštaloval W7E, všetko by bolo dobré, až na to, že neviem nastaviť iné rozlíšenie obrazovky než 800x600, alebo 1024x768. To ale na širokouhlom displeji nevyzerá vôbec dobre.
Pritom ak spustím XP-čko, tak je všetko ok.
Niečo neviem a či sa to nedá?
Ďakujem za rady.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: W 7 Enterprise

#2 Příspěvek od JaRon »

myslim, ze na W7 nemas spravne nainstalovany ovladac grafickej karty
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: W 7 Enterprise

#3 Příspěvek od mapo44 »

Neviem, stiahol som a nainštaloval tento, čo by mal mojej karte vyhovovať. " Realtek AC 97 Audio Driver for Windows 7 " Moja karta je 32 MB NVIDIA RIVA TNT Model 64 Pro. :?:

Ospravedlňujem sa, nerobím si srandu, iba omyl v tom že ma už medzi dverami čakala manželka,
mal to byť samozrejme tento: NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro 71.89
Naposledy upravil(a) mapo44 dne 22 Ún 2013 18:37, celkem upraveno 1 x.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1201
Registrován: 07 Bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: W 7 Enterprise

#4 Příspěvek od tuvok07 »

To, co jste stahnul a nainstaloval, je ale ovladač na zvukovku, to té grafice houby pomůže
A nějaká stará grafika ne? :D Asi už nebude podporovat širokoúhlý formát, to je snad jasné....
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: W 7 Enterprise

#5 Příspěvek od sudanec »

Ale bude podporovat. Len treba dobry ovladac.
Obrázek

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: W 7 Enterprise

#6 Příspěvek od mapo44 »

tuvok07 napsal:To, co jste stahnul a nainstaloval, je ale ovladač na zvukovku, to té grafice houby pomůže
A nějaká stará grafika ne? :D Asi už nebude podporovat širokoúhlý formát, to je snad jasné....
Oh ja pako, hodil som sem naozaj zvuk ako som sa ponáhľal. Mal to byť :
NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro 71.89

ale čo z toho keď nejde spustiť. Teda mne. :?:

Ale ide na XP-čku v pohode aj na široko.
Naposledy upravil(a) mapo44 dne 22 Ún 2013 18:39, celkem upraveno 2 x.

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: W 7 Enterprise

#7 Příspěvek od mapo44 »

sudanec napsal:Ale bude podporovat. Len treba dobry ovladac.
Kde ho vziať a nekradnúť, mňa už z hľadania bolia oči :o

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: W 7 Enterprise

#8 Příspěvek od sudanec »

mapo44 napsal:
sudanec napsal:Ale bude podporovat. Len treba dobry ovladac.
Kde ho vziať a nekradnúť, mňa už z hľadania bolia oči :o
Co ja viem, toto nefunguje?
http://www.winxperts.net/forums/topic/1 ... -7-driver/
Obrázek

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: W 7 Enterprise

#9 Příspěvek od mapo44 »

Tak akurát ten som neskúšal, lebo sa mi pri inštalácii, windows vyhrážal :evil:

No a predsa sa točí :happy: :happy:

Ďakujem.

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: W 7 Enterprise

#10 Příspěvek od sudanec »

Faktúrka príde poštou.
Obrázek

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: W 7 Enterprise

#11 Příspěvek od Pavuk29 »

sudanec napsal:Faktúrka príde poštou.
:| hadam bude aj na toto :all_coholic:
:lol:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: W 7 Enterprise

#12 Příspěvek od mapo44 »

Všetko je možné keď sa chce. :28:

Odpovědět