WinMessenger

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
skrob
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 148
Registrován: 18 Črv 2007 12:18

WinMessenger

#1 Příspěvek od skrob »

zdravim, chcel by som sa opytat ako odstranim automaticke vyskakoanie okna Win. Messenger, pri odistalovani mi neponukne programy na odinstalovanie v okne Windows Live (messenger, mail, fotogaleria, bezpecnost rodiny), OS Win 7, dakujem

Dulcimer
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 62
Registrován: 22 Led 2013 21:18
Místo/Bydliště: Liberec

Re: WinMessenger

#2 Příspěvek od Dulcimer »

Ahoj stačí například přes program Ccleaner nastavíš, aby se po spuštění pc nezapínal.
Jinak zde můžeš vypnout i další nepotřebné programy ;-)
Co používám:
Systém: Windows 7 Ultimate x64
Antivir: Avast Free Antivirus 8
Čištění PC:Ccleaner

Odpovědět