Ahojte,
potrebujem poradiť. Mám mobil samsung galaxy S2 a nemôžem sa pripojiť na wifinu, ukazuje mi, že sa pripája a potom už len že sieť je zakázaná, nejde to ani na iných mobilných zariadeniach v domácnosti, dokonca ani na laptope. Internet funguje len na stolovom PC.
Vopred vďaka za pomoc
nemožno pripojiť na wifi sieť, ukazuje že je zakázaná
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
-
lindabiela
- Návštěvník

- Příspěvky: 2
- Registrován: 23 Pro 2011 17:08
- Pavuk29
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6953
- Registrován: 31 Říj 2003 08:26
- Místo/Bydliště: Banská Bystrica
- Kontaktovat uživatele:
Re: nemožno pripojiť na wifi sieť, ukazuje že je zakázaná
A ako je pripojene stolove PC, mas vobec wifinu? 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
pripadne s inymi uzivatelmi,
kontaktujte ma na ICQ alebo mailom
na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
http://www.icq.com/people/267560078/
- Pavuk29
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6953
- Registrován: 31 Říj 2003 08:26
- Místo/Bydliště: Banská Bystrica
- Kontaktovat uživatele:
Re: nemožno pripojiť na wifi sieť, ukazuje že je zakázaná
Zamykam, ak niekto chce k teme nieco dodat, napiste SZ, na ICQ alebo mail. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
pripadne s inymi uzivatelmi,
kontaktujte ma na ICQ alebo mailom
na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
http://www.icq.com/people/267560078/
Přispějete na provoz fóra?