Rezim spanku???

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
marko70711
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 57
Registrován: 10 Říj 2012 16:29

Rezim spanku???

#1 Příspěvek od marko70711 »

Ma podla vas uvadzanie notebooku do rezimu spanku vplyv na zivotnost baterie, spotrebu elektriny alebo zivotnost samotneho notebooku? Za odpovede vopred dakujem.

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezim spanku???

#2 Příspěvek od sudanec »

Spanok je hibernate alebo sleep?
Hibernate nie, sleep ano ale nie velmi.
Obrázek

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezim spanku???

#3 Příspěvek od Pavuk29 »

Spanok trosku zerka z baterky.
Na samotnu zivotnost pocitaca to vpyv nema.
Ja NTB nikdy nevypinam, len ho hibernujem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět