zrovna když jsem psal tak to zamrzlo musel jsem restartovatblackpav napsal:restart proběhl a ted mám znovu spustit tu kontrolu Harddisku ?blackpav napsal:blíží se mi 50 tkaJaRon napsal:skus byt trochu samostatny ,,,JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice
zamrznutí myši
Moderátor: Moderátoři
Re: zamrznutí myši
Re: zamrznutí myši
druhý zamrznutí v průběhu 1 hodinyblackpav napsal:zrovna když jsem psal tak to zamrzlo musel jsem restartovatblackpav napsal:restart proběhl a ted mám znovu spustit tu kontrolu Harddisku ?blackpav napsal:blíží se mi 50 tkaJaRon napsal:skus byt trochu samostatny ,,,JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice
Re: zamrznutí myši
blíží se mi 50 tka
tak to by som Ta mohol poslat pre pivo
- mas v adresari C:\WINDOWS\Minidump nejake subory
tak to by som Ta mohol poslat pre pivo
- mas v adresari C:\WINDOWS\Minidump nejake subory
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: zamrznutí myši
tak mám adresářJaRon napsal:blíží se mi 50 tka
tak to by som Ta mohol poslat pre pivo![]()
- mas v adresari C:\WINDOWS\Minidump nejake subory
Re: zamrznutí myši
ja na dnes koncim
za domacu ulohu vloz obrazok teplot zo speedfan http://downloads.zoznam.sk/program/speedfan-43
za domacu ulohu vloz obrazok teplot zo speedfan http://downloads.zoznam.sk/program/speedfan-43
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: zamrznutí myši
u T3 je to kolísavé asi od 48st nahoruJaRon napsal:ja na dnes koncim
za domacu ulohu vloz obrazok teplot zo speedfan http://downloads.zoznam.sk/program/speedfan-43
- Přílohy
-
- fg.png (18.98 KiB) Zobrazeno 2649 x
Re: zamrznutí myši
jo a abych nezapomněl tady máš jedno čepovanýblackpav napsal:u T3 je to kolísavé asi od 48st nahoruJaRon napsal:ja na dnes koncim
za domacu ulohu vloz obrazok teplot zo speedfan http://downloads.zoznam.sk/program/speedfan-43
- Přílohy
-
- pvi.png (249.36 KiB) Zobrazeno 2649 x
Re: zamrznutí myši
http://stiahnut.sk/monitoring/hwmonitor/download/1
pozri teploty
pozri teploty
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: zamrznutí myši
nerozumím tomu co jsi tím chtěl říctJaRon napsal:http://stiahnut.sk/monitoring/hwmonitor/download/1
pozri teploty
- Přílohy
-
- hcupi.png (21.88 KiB) Zobrazeno 2642 x
Re: zamrznutí myši
nic som tym nechcel povedat - tento SW mi pripada dokladnejsi >> nepotvrdilo sa prehrievanie
zistil som, ze mas dva disky - urob z oboch obrazok benchmark z HDTune http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=79325
cast 8 a pozri staus a error scan - taktiez pri oboch diskoch
zistil som, ze mas dva disky - urob z oboch obrazok benchmark z HDTune http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=79325
cast 8 a pozri staus a error scan - taktiez pri oboch diskoch
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: zamrznutí myši
blackpav napsal:tak snad jsem tu úlohu splnil dobře
- Přílohy
-
- i.png (18.79 KiB) Zobrazeno 2631 x
Re: zamrznutí myši
blackpav napsal:blackpav napsal:tak snad jsem tu úlohu splnil dobře
- Přílohy
-
- h.png (21.5 KiB) Zobrazeno 2631 x
Re: zamrznutí myši
blackpav napsal:blackpav napsal:blackpav napsal:tak snad jsem tu úlohu splnil dobře
- Přílohy
-
- e.png (14.77 KiB) Zobrazeno 2631 x
Re: zamrznutí myši
blackpav napsal:blackpav napsal:blackpav napsal:blackpav napsal:tak snad jsem tu úlohu splnil dobře
- Přílohy
-
- benc.png (21.11 KiB) Zobrazeno 2631 x


Přispějete na provoz fóra?