zamrznutí myši

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznutí myši

#31 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#32 Příspěvek od blackpav »

opět se mi stává že nepravidelně zamrzne celej PC někdy to funguje x hodin bez záseku a z toho třeba 3x za hodinu může mi někdo poradit co s tím a nechci rady typu kup si novej počítač . Děkuji :)

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#33 Příspěvek od JaRon »

blackpav napsal:a nechci rady typu kup si novej počítač . Děkuji :)
a uz Ti niekedy niekto na tomto fore takto radil :???: :!:
- over teploty v PC
- otestuj disk s chkdsk
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#34 Příspěvek od blackpav »

tady zrovna ne ale už jsem takový rady slyšel jak mám otestovat harddisk ? teploty PC v rozmezí 32-cca 38 stupnů

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#35 Příspěvek od JaRon »

s prikazoveho riadku spust chkdsk/f/r
potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#36 Příspěvek od blackpav »

JaRon napsal:s prikazoveho riadku spust chkdsk/f/r
potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
jako start a spustit potřebuji to polopatisticky
Přílohy
toto se mi objeví když to dám do příkazového řádku
toto se mi objeví když to dám do příkazového řádku
chk.png (8.14 KiB) Zobrazeno 2150 x
Naposledy upravil(a) blackpav dne 28 Led 2013 11:04, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#37 Příspěvek od JaRon »

start-spustit-cmd<enter>
a tam je prikazovy riadok
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#38 Příspěvek od blackpav »

JaRon napsal:start-spustit-cmd<enter>
a tam je prikazovy riadok
při postupu jak si napsal se mi objeví tato tabulka
Přílohy
tsa.png
tsa.png (8.39 KiB) Zobrazeno 2149 x

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#39 Příspěvek od JaRon »

a do tej ciernej tabulky napises chkdsk <enter>
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#40 Příspěvek od blackpav »

JaRon napsal:a do tej ciernej tabulky napises chkdsk <enter>
tak toto je dokončená tabulka co ted prosím
Přílohy
chkd.png
chkd.png (27.9 KiB) Zobrazeno 2146 x

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#41 Příspěvek od JaRon »

preventivne spust chkdsk /f
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#42 Příspěvek od blackpav »

JaRon napsal:preventivne spust chkdsk /f
chkds/f * enter
Přílohy
gfh.png
gfh.png (12.66 KiB) Zobrazeno 2143 x

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: zamrznutí myši

#43 Příspěvek od JaRon »

JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#44 Příspěvek od blackpav »

JaRon napsal:
JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,
blíží se mi 50 tka :D mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice

blackpav
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 04 Pro 2011 18:24

Re: zamrznutí myši

#45 Příspěvek od blackpav »

blackpav napsal:
JaRon napsal:
JaRon napsal:potvrd Ano a daj restart - prebehne oprava (ak su chyby)
skus byt trochu samostatny ,,,
blíží se mi 50 tka :D mladej jinoch akorát že PC je pro mě španělská vesnice
restart proběhl a ted mám znovu spustit tu kontrolu Harddisku ?

Odpovědět