Znaky na klavesnici

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
JuraFilth
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 23 Črc 2009 16:18
Místo/Bydliště: Havířov

Znaky na klavesnici

#1 Příspěvek od JuraFilth »

Zdravim lidi .-) Chtel sem se zeptat zda se na ceske klavesnici daji napsat i znaky ktere jsou typicke pro psani napr. v norskem jazyce
( æ, ø ). Pokud ano tak jak ??

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Znaky na klavesnici

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,

mozno na to nejaka klavesova skratka bude.. ale neviem, co vas k tomu vedie.
Bud si to tam dajte z charmap-y alebo si spravte norsku klavesnicu..
Obrázek

Igorg
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 176
Registrován: 18 Říj 2006 08:54
Místo/Bydliště: podkroví
Kontaktovat uživatele:

Re: Znaky na klavesnici

#3 Příspěvek od Igorg »

Pozor na jednu věc,

jednou jsem si nahodil azbuku kvůli jedinému mailu do Ruska, v zápalu boje jsem si nevšiml, že mám zatrženou ruštinu jako výchozí jazyk a druhý den ráno malá katastrofa .... mašinka mi nesežrala ani přihlašovací heslo, potom problémy s heslem do sítě, admin mimo firmu, atd....
"Peníze vládnou světem !"
„Kdo vládne penězům ?“
... kdo zná odpověď, ví, kdo vládne světu.

Avatar uživatele
JuraFilth
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 23 Črc 2009 16:18
Místo/Bydliště: Havířov

Re: Znaky na klavesnici

#4 Příspěvek od JuraFilth »

vede me k tomu to ze je to proste nadherny jazyk + mam zname z norska + se ucim norsky :-))

Avatar uživatele
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 Pro 2006 06:19
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Znaky na klavesnici

#5 Příspěvek od cernohous13 »

JuraFilth napsal:Zdravim lidi .-) Chtel sem se zeptat zda se na ceske klavesnici daji napsat i znaky ktere jsou typicke pro psani napr. v norskem jazyce
( æ, ø ). Pokud ano tak jak ??
:?: Jak jsi je dostal sem?
sudanec napsal: Bud si to tam dajte z charmap-y...
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Avatar uživatele
JuraFilth
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 23 Črc 2009 16:18
Místo/Bydliště: Havířov

Re: Znaky na klavesnici

#6 Příspěvek od JuraFilth »

zkopiroval z google ;)

Avatar uživatele
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 Pro 2006 06:19
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Znaky na klavesnici

#7 Příspěvek od cernohous13 »

Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Avatar uživatele
JuraFilth
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 23 Črc 2009 16:18
Místo/Bydliště: Havířov

Re: Znaky na klavesnici

#8 Příspěvek od JuraFilth »


Avatar uživatele
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 Pro 2006 06:19
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Znaky na klavesnici

#9 Příspěvek od cernohous13 »

Nemáš zač - rádo se stalo a jsme tady i příště :fez:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Zamčeno