Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Samsung M2 portable 320Gb

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 bře 2008 10:32
Bydliště: ČR

Samsung M2 portable 320Gb

#1 Příspěvek od matastol »

Zdravim
Potřeboval by jsem poradit dostal jsem tenhle externí disk 2,5 Samsung M2 portable 320Gb. http://www.elektrobauer.cz/satelitni-te ... cerny.html Problém je v tom že ho nevidím v PC (windows XP) když jsem ho připojil tak se ani nenainstalovaly ovladače disk bliká a nic se neděje. Přitom v notebooku (windows 7) funguje bez problémů po prvním připojení se bez problémů nainstalovaly ovladače a disk funguje jak má. Poradí mi někdo jak ho zprovoznit na mojem PC ?? (p.s. vyzkošel jsem ho i na dalším PC z XP a tam taky funguje) Děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118347
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkusil jste jiný USB port?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Tean
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 76
Registrován: 03 bře 2007 13:39
Bydliště: 42412D4F4B 4F4C4945h

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#3 Příspěvek od Tean »

presne ako pise Rudy.
Treba to dat do ineho USB.
Ak je to desktop, tak niekedy maju predne USB nizsie napajanie nez zadne.
Pripoj to do zadneho konektora.

Uživatelský avatar
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 bře 2008 10:32
Bydliště: ČR

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#4 Příspěvek od matastol »

Ano vyzkoušel jsem všechny USB porty i zadní a nic pořád stejné disk nereaguje pouze bliká!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118347
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#5 Příspěvek od Rudy »

Zkuste reinstalovat ovladače k zákl. desce.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 bře 2008 10:32
Bydliště: ČR

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#6 Příspěvek od matastol »

Tak problém je vyřešen. :) Taková blbost, mám v PC natrvalo zastrčený USB kabel kde používám foťák, GPS, ... atd. U toho nového disku je koncovka úplně stejná tak jsem originální kabel který byl přibalen ani nevytahoval! Tak mě ještě napadlo zkusit to přes ten originální a už to jede. Jinak, všem dík za rady. :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118347
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung M2 portable 320Gb

#7 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno