Vie niekto pomôcť ? :D

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
ShUr1k3n
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: 09 Dub 2011 10:02
Kontaktovat uživatele:

Vie niekto pomôcť ? :D

#1 Příspěvek od ShUr1k3n »

Potreboval by som nejaky software pre ambulancie aby sestra robila na pc a ja jej tam mohol osielat napr recepty na vytlac. Nieco na sposob server client remote...

Avatar uživatele
etis
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 142
Registrován: 04 Ún 2006 10:28
Místo/Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty

Re: Vie niekto pomôcť ? :D

#2 Příspěvek od etis »

Súkromnou správou som poslal kontakt....
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!

ShUr1k3n
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: 09 Dub 2011 10:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vie niekto pomôcť ? :D

#3 Příspěvek od ShUr1k3n »

promin nic mi neprislo... :)

Odpovědět