Doplněk Firefoxu???

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Doplněk Firefoxu???

#1 Příspěvek od matastol »

Dobrý den.
Chtěl by jsem se zeptat, jak odinstalovat nekompatibilní doplňek s Firefoxu? Chybí tlačítko odinstalovat - zakázat, Díky. :)

Obrázek

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněk Firefoxu???

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
kliknete na to Firefox vlavo hore, Moznosti-> dole spravovat doplnky (alebo take cosi, ja to mam anglicky), dole su pluginy a tam si to mozte zakazat.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Doplněk Firefoxu???

#3 Příspěvek od matastol »

Nic takového jsem tam nenašel ?

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněk Firefoxu???

#4 Příspěvek od sudanec »

V ktorom kroku ste nenasli dalsi krok
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Doplněk Firefoxu???

#5 Příspěvek od matastol »

Najedu na možnosti - správce doplňků a tady už nemám žádnou volbu, ty pluginy chybí?

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněk Firefoxu???

#6 Příspěvek od sudanec »

Ked spustite spravcu doplnkov, tak sa vam ma otvorit novy tab alebo take cosi, v ktorom je vlavo menu, kde to je.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Doplněk Firefoxu???

#7 Příspěvek od matastol »

Už jsem to vyřešil, díky. :)

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněk Firefoxu???

#8 Příspěvek od sudanec »

0K
Obrázek

Odpovědět