Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Interner Explorer

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lord Seth
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: 10 led 2008 11:16
Kontaktovat uživatele:

Interner Explorer

#1 Příspěvek od Lord Seth »

Dobrý večer,

viděl jsem už spoustu příspěvků, jako IE (Internet Explorer) je na nic, je děravý jak cedník a podobně...můžete mi tu prosím ( i podrobně ) vysvětlit, v čem je tak špatný ? Jelikož nejsem profesional, neznám na to odpověď a rád bych ji znal, neboť je mi hloupé hlásat, že IE je k ničemu když ani nevím proč...pokud je o tom nějaký článek stačí na něj odkázat.

Děkuji za Vaše vysvětlení.
MS Windows XP SP3
AMD M2NPV-VM Athlon 64 Processor 4000+, 3GB RAM, WinFast PX 8500 GT (NVIDIA), 2x SATA(160/1000) + 1x PATA(120) HDD
Mozzila Firefox

Avast, Superantispyware, Malwaerebytes, Ccleaner, Sunbelt Kerio

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118375
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Interner Explorer

#2 Příspěvek od Rudy »

Zjednodušeně takto:

Je to problém naprogramování. Je daný sestavením a podporou tzv. rámců. Toto je šité na míru většině firemních intranetů, bez nichž by intranet nefungoval. Intranet většinou nespustíte na žádném alternativním prohlížeči (Mozilla, Opera, GoogleChrome). Protože všechny tyto alternativní prohlížeče (které jsou zároveň v menšině počtu uživatelů) mají zcela jiné jádro, než IE, nejsou napadnutelné stejnými škůdci jako IE. A konečně tím, že jsou v menšině, je pro ně napsáno nepoměrně méně škodlivých kódů, než pro IE. Tím netvrdím, že alternativní prohlížeče jsou stoprocentně bezpečné.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno