Proces na dve jadra

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
zolo55
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 25 Led 2010 13:22

Proces na dve jadra

#1 Příspěvek od zolo55 »

Zdravim, ako zistim ci sa da proces spustit na dvoch jadrach. Dik

krtek01
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 19 Lis 2008 06:51

Re: Proces na dve jadra

#2 Příspěvek od krtek01 »

Tak, že to zkusíš a podíváš se do Správce úloh?

Odpovědět