Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
°•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠°
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 06 Dub 2011 18:10
Místo/Bydliště: Brno

Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#1 Příspěvek od °•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠° »

Dobrý den po roce zapnuty ntb se strasne seka avg nelze odinstalovat vyskakuje chyba mam pocit že je odvarene chtel bych pc odvirovat od sekat a procistit jelikož neni muj je to sluzba pro znamou a mam na to hodne malo casu tak prosim o pomoc dekuji mnohokrat ntb log bych dal ale nejde mi spustit nouzovi režim a nevim jak tam ma stahnout rsit je to zalagovany jako blazen dekuji za radu

Avatar uživatele
°•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠°
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 06 Dub 2011 18:10
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#2 Příspěvek od °•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠° »

edit: už jede nouzový režim

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#3 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)

Tak zkuste vytvorit log z RSIT v nouzovem rezimu.
Na AVG zkuste toto http://download.avg.com/filedir/util/su ... 1_1184.exe
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#4 Příspěvek od Márty84 »

Jeste dodam, kdyz pisete, ze nevite jak tam dat to RSIT
Tak jestli jde nouzovy rezim, zkuste zvolit
Nouzovy rezim s praci v siti/Safe Mode with Networking (spusti se i sitova pripojeni vcetne internetu)
Pak by to melo jit :wink:
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
°•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠°
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 06 Dub 2011 18:10
Místo/Bydliště: Brno

Re: Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#5 Příspěvek od °•๖ۣۜSΞVΞИ•°7♠° »

Dobrý den ntb už sem musel vrátit dokonce i nouzovem rezimu v praci v siti porad se strasne sekal a internet se stejne nenacetl takže sem nemohl stahnout rsit tak dekuji za vas cas a snad priste :)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Zavirovany ntb a nelze odinstalovat AVG

#6 Příspěvek od Márty84 »

No bohuzel nemate zac :(
Priste zkuste RSIT prenest na flashce, pripadne CD. Treba by vyhodil nejaky log, i pres to sekani :)
Mejte se :wink:
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět