Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Při hraní her zbělá obraz :(

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Při hraní her zbělá obraz :(

#1 Příspěvek od jt007 »

Windows 7 64bit, AMD Phenom II X4 965,4GB RAM,NVIDIA GeForce GTX 470.Monitor Samsung 22.Při hraní her mi někdy zbělá celá obrazovka slyšim jak hra běží dál ale nic neni vidět.Může to být monitorem??Musim dát správce úloh a hru ukončit.Grafika je ok teploty kolem 60ti při zátěži.Díky za info.dělá to u všech her no hraju jen Battlefiel 2 a 2Bad :) ale neni to pravidelný minule jsem hrál 2,5h v kuse a nic ne GK mam nejnovější ovladače zkusim ještě desku mam Asus M4A88TD-V EVO/USB3 a RAM Geil 1600MHz CL 7-7-7-24 ultra plus

Chybný blok , typ 0
Název události: LiveKernelEvent
Reakce: Není k dispozici
ID souboru CAB: 0

Podpis problému:
P1:
P2:
P3:
P4:
P5:
P6:
P7:
P8:
P9:
P10:

Připojené soubory:
C:\Windows\LiveKernelReports\WATCHDOG\WD-20111111- 1210.dmp
C:\Windows\Temp\WER-2311326-0.sysdata.xml
C:\Windows\Temp\WER537C.tmp.WERInternalMetadata.xm l

Tyto soubory mohou být k dispozici zde:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportQueue\K ernel_0_0_cab_0547538c

Symbol analýzy:
Opětovné hledání řešení: 0
ID hlášení: c3f60dd2-0c55-11e1-a579-20cf30e316d0
Stav hlášení: 4


toto jsem našel everestem přehled událostí když mi o5 padla hra :( dá se z toho něco vyčíst???

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118376
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#2 Příspěvek od Rudy »

Toto není herní, nýbrž bezpečnostní fórum. Pokud se problém vyskytuje pouze a jenom při hraní her, obraťte se na některé herní fórum.

Obecně: Problém může být v ovladači gr. karty (zkusil bych nejnovější verzi), nebo hra přepíná rozlišení do módu, který monitor nezvládá. Tohle právě vědí nejlépe ti, kteří se hrami detailně zabývají.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#3 Příspěvek od jt007 »

Rudy píše:Toto není herní, nýbrž bezpečnostní fórum. Pokud se problém vyskytuje pouze a jenom při hraní her, obraťte se na některé herní fórum.

Obecně: Problém může být v ovladači gr. karty (zkusil bych nejnovější verzi), nebo hra přepíná rozlišení do módu, který monitor nezvládá. Tohle právě vědí nejlépe ti, kteří se hrami detailně zabývají.


MAM NEJNOVĚJŠÍ OVLADAČE TAK MI TEN DOTAZ PŘESUŇTE KAM JE TŘEBO ŽÁDNÉ HERNÍ FÓRUM JSEM NENAŠEL :-(

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#4 Příspěvek od Pavuk29 »

jt007 píše:
Rudy píše:Toto není herní, nýbrž bezpečnostní fórum. Pokud se problém vyskytuje pouze a jenom při hraní her, obraťte se na některé herní fórum.

Obecně: Problém může být v ovladači gr. karty (zkusil bych nejnovější verzi), nebo hra přepíná rozlišení do módu, který monitor nezvládá. Tohle právě vědí nejlépe ti, kteří se hrami detailně zabývají.


MAM NEJNOVĚJŠÍ OVLADAČE TAK MI TEN DOTAZ PŘESUŇTE KAM JE TŘEBO ŽÁDNÉ HERNÍ FÓRUM JSEM NENAŠEL :-(
Ten rozkazovaci ton sa mi nejako nevidi. A vypni si CapsLock. Tu ani ziadne herne forum nenajdes. Si na stranke viry.cz, nie games.com alebo parani.cz. Mas problemy s grafickou kartou podla mna najskor.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118376
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#5 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#6 Příspěvek od jt007 »

Rudy píše:Třeba zde: http://forum.doupe.zive.cz/ .

Díky za info jen se ptal co mam dělat díky :)

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#7 Příspěvek od jt007 »

Pavuk29 píše:
jt007 píše:
Rudy píše:Toto není herní, nýbrž bezpečnostní fórum. Pokud se problém vyskytuje pouze a jenom při hraní her, obraťte se na některé herní fórum.

Obecně: Problém může být v ovladači gr. karty (zkusil bych nejnovější verzi), nebo hra přepíná rozlišení do módu, který monitor nezvládá. Tohle právě vědí nejlépe ti, kteří se hrami detailně zabývají.


MAM NEJNOVĚJŠÍ OVLADAČE TAK MI TEN DOTAZ PŘESUŇTE KAM JE TŘEBO ŽÁDNÉ HERNÍ FÓRUM JSEM NENAŠEL :-(
Ten rozkazovaci ton sa mi nejako nevidi. A vypni si CapsLock. Tu ani ziadne herne forum nenajdes. Si na stranke viry.cz, nie games.com alebo parani.cz. Mas problemy s grafickou kartou podla mna najskor.

Jen se ptám myslel jsem že tu je nějaké takové fórum všude na netu je toho mraky a zatim si stím nikdo neví rady jinak díky za info :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118376
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#8 Příspěvek od Rudy »

Není zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

StrejdaProšek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 650
Registrován: 22 srp 2011 09:26

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#9 Příspěvek od StrejdaProšek »

Ahoj s dovolením admina Rudyho se na tebe vrhnu já.
Zajímá mě nastavení ve hrách (rozlišení, detaily, antialising, vertikální synchronizace atd...).
Potom bych potřeboval vědět jak dlouho problém asi trvá :???:

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#10 Příspěvek od jt007 »

StrejdaProšek píše:Ahoj s dovolením admina Rudyho se na tebe vrhnu já.
Zajímá mě nastavení ve hrách (rozlišení, detaily, antialising, vertikální synchronizace atd...).
Potom bych potřeboval vědět jak dlouho problém asi trvá :???:

Nastavení her vše na high 1680x1050 anisotrophic 8x. antialiasing u MOH 8xMSAA u BF2BC CSAA .
HBAO on. vsync on u MOH vertical off .problém trvá tak 3-4 měs asi od té doby co mam nové windows 7 :(

StrejdaProšek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 650
Registrován: 22 srp 2011 09:26

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#11 Příspěvek od StrejdaProšek »

Hodil by si mi screeny z her (nastavení prosím) :???:
Jinak používáš nějaký zvukový kodeky :???:
Dál zkus tenhle návod:

Kód: Vybrat vše

The fix is by:
 1) open your vista/W7 registry editor
 2) go to the key : HKLM\System\CurrentControlSet\Control\ GraphicsDrivers\
 3) highlight it then right click on this key
 4) Add DWORD TdrDelay
 5) Set a DECIMAL value of TdrDelay to the number of seconds you allow your GPU to run with no feedback to the system (ie Timeout watchdog..)
 personally I've set this value to 8 seconds (from the default 2s) so that it leaves plenty of time to the GPU to perform overcomplicated computing intensive kernel without having Vista considering a fault and hence "recovering the device"
Tady je plnohodnotná stránka:
http://msdn.microsoft.com/en-us/windows ... 87368.aspx

Tady je další možný řešení:

Kód: Vybrat vše

Go into C:\Users\<user name>\Documents\BFBC2 and open settings.ini
 change the value for RenderAheadLimit to =0
A dokonce sem se dočet, že problém může způsobovat HDMI :!:
Používáš HDMI :???:

A další tip:

Kód: Vybrat vše

Rename BFBC2Game.exe to BF2.exe (it _must_ be BF2.exe, not anything else) in your game installation folder and launch it directly.
Ještě zkus ve hrách vypnout, nebo snížit Antialising a Anisotrophic.

Máš ve hře nainstalovaný všechny vydaný patche :???:
Máš nainstalovaný aktuální directx :???:

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#12 Příspěvek od jt007 »

StrejdaProšek píše:Hodil by si mi screeny z her (nastavení prosím) :???:
Jinak používáš nějaký zvukový kodeky :???:
Dál zkus tenhle návod:

Kód: Vybrat vše

The fix is by:
 1) open your vista/W7 registry editor
 2) go to the key : HKLM\System\CurrentControlSet\Control\ GraphicsDrivers\
 3) highlight it then right click on this key
 4) Add DWORD TdrDelay
 5) Set a DECIMAL value of TdrDelay to the number of seconds you allow your GPU to run with no feedback to the system (ie Timeout watchdog..)
 personally I've set this value to 8 seconds (from the default 2s) so that it leaves plenty of time to the GPU to perform overcomplicated computing intensive kernel without having Vista considering a fault and hence "recovering the device"
Tady je plnohodnotná stránka:
http://msdn.microsoft.com/en-us/windows ... 87368.aspx

Tady je další možný řešení:

Kód: Vybrat vše

Go into C:\Users\<user name>\Documents\BFBC2 and open settings.ini
 change the value for RenderAheadLimit to =0
A dokonce sem se dočet, že problém může způsobovat HDMI :!:
Používáš HDMI :???:

A další tip:

Kód: Vybrat vše

Rename BFBC2Game.exe to BF2.exe (it _must_ be BF2.exe, not anything else) in your game installation folder and launch it directly.
Ještě zkus ve hrách vypnout, nebo snížit Antialising a Anisotrophic.

Máš ve hře nainstalovaný všechny vydaný patche :???:
Máš nainstalovaný aktuální directx :???:


Zkusim teď už to dělá že vytuhne obraz sem tam pár kostiček a nic stim nejde dělat :(

StrejdaProšek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 650
Registrován: 22 srp 2011 09:26

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#13 Příspěvek od StrejdaProšek »

Ajaj to vypadá na grafiku :(
Nedělá ti to artefakty :???:

jt007
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 lis 2011 18:08

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#14 Příspěvek od jt007 »

StrejdaProšek píše:Ajaj to vypadá na grafiku :(
Nedělá ti to artefakty :???:
Nedalo se nic dělat :( prostě sek obraz v poho sem tam pár kostiček.Chtěl jsem předtím udělat screeny ale od té doby co mam Win7 tak mi screeny ze hry nejdou nevim proč teď jsem ho čistil synátor zatim hraje a nic vše v poho na ventylátoru na procesoru byl docela prach doufám že nebude něco s grfikou je už po záruce :( pokud to udělá znova mam tu ještě v záloze 8800GT tak jí tam loupnu a uvidíme jinak díííky moc za ochotu a rady :) :thumbsup:

StrejdaProšek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 650
Registrován: 22 srp 2011 09:26

Re: Při hraní her zbělá obraz :(

#15 Příspěvek od StrejdaProšek »

Moh bys to kdyžtak vyfotit foťákem :???:
Jen abych viděl o jakej problém přesně :idea:
Jinak zkoušel si nějakej postup co sem ti psal :???:

Zamčeno