My nemozeme vediet, ci si myslis to iste ako pisesfrutas11 napsal:Říkám to správně?
Opakujem otazku, mas tie OS legalne? Tvrdis, ze ano, media nemas...frutas11 napsal:Vydro ale kde tu instalačku vemu?Když nemám CD od XPčka.
Moderátor: Moderátoři

My nemozeme vediet, ci si myslis to iste ako pisesfrutas11 napsal:Říkám to správně?
Opakujem otazku, mas tie OS legalne? Tvrdis, ze ano, media nemas...frutas11 napsal:Vydro ale kde tu instalačku vemu?Když nemám CD od XPčka.