Dobrý den,
cchi se zeptat co dělat s problémem, když mi na pc nefunguje zvuk.
Mám normálně zvukovou kartu a i novou základní desku (AsRock K8A780LM) na kterou mi nejde naistalovat audio ovladač, vyskočí okno "We cant found HD audio device".
Na liště se mi ani neobjevuje reproduktor, v ovládacích panelech vše pracuje správně, ale u zvuků je uvedeno že zařízení neexistuje.
Nevíte prosím, jak bych to mohl vyřešit? Díky moc...
Nefunguje mi zvuk na nové základní desce
Moderátor: Moderátoři
-
StrejdaProšek
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 650
- Registrován: 22 Srp 2011 09:26
Re: Nefunguje mi zvuk na nové základní desce
Ahoj stáhni si program slimdrivers:
http://download.cnet.com/SlimDrivers-Fr ... 79940.html
Pomocí něho stáhni a nainstaluj ovladač ke zvukovce
http://download.cnet.com/SlimDrivers-Fr ... 79940.html
Pomocí něho stáhni a nainstaluj ovladač ke zvukovce
Re: Nefunguje mi zvuk na nové základní desce
Ten počítač musí být funkční zvukovku, tenhle problém taky nepíše problém, ale mám dost zavirováno, tak jestli to zas nebude tím...
-
StrejdaProšek
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 650
- Registrován: 22 Srp 2011 09:26
Re: Nefunguje mi zvuk na nové základní desce
Moc nerozumím druhý odpovědi, ale zeptám se.
Nainstaloval si ten program a nechal zkontrolovat pc?
Jinak s havětí ti moc nepúomůžu, ale můžu tě odkázat sem:
http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=13
Tam si založ topic s logem z RSIT.
Návod tady:
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=105895
Nainstaloval si ten program a nechal zkontrolovat pc?
Jinak s havětí ti moc nepúomůžu, ale můžu tě odkázat sem:
http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=13
Tam si založ topic s logem z RSIT.
Návod tady:
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=105895

Přispějete na provoz fóra?