Zdravím,
už delší dobu řeším jak odstranit vyskakovací pop-up okno Defense+ u mého Comoda 5 (verze 5.5.195786.1383) na Windows 7. Dělá mi to jen u prohlížení pdf souborů z flashdisku. Vždy, když otevřu nějaký pdf soubor a také během jeho prohlížení se mi objevují tyto okna:
http://i54.tinypic.com/jpu00g.png
http://i54.tinypic.com/2cwo9vn.png
Už jsem zkoušel snad všechno možné, vždy zvolím povolit a stejně to zanedlouho udělá znovu. Stejně i při možnosti považovat aplikaci za systémovou. Ani vrtání ve vlastnostech Defense+ jako třeba nastavení úrovně bezpečnosti z bezpečného režimu na režim čistého PC nepomohlo. Zkoušel jsem i přidat TC do důvěryhodných programů, avšak problém stále přetrvává. Už jsem i bádal na internetu, ale jediné, co jsem ohledně tohoto problému našel byla tato stránka:
http://forums.comodo.com/defense-sandbo ... 895.0.html
Avšak řešení jsem tam nenašel. Neví někdo co s tím? Má vůbec Defense+ nějaký hlubší význam, než oznamování nebezpečně vypadajících spouštěných souborů? Pokud ne, tak bych to radši vypnul úplně.
Předem děkuji za jakékoliv rady.
Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘEŠENO
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘEŠENO
Naposledy upravil(a) Token dne 17 Zář 2011 22:11, celkem upraveno 1 x.
Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)
zdravim
Tohle nevyresite !!
CIS zamerne neveri souborum spustenych z externiho media
Defense+ ( alias HIPS) je hlavni obrana Comoda 
tady mate info +celou napovedu CIS -->> http://translate.google.cz/translate?cl ... ction.html
Tohle nevyresite !!
DOPORUCUJU NEVYPINATToken napsal:
Avšak řešení jsem tam nenašel. Neví někdo co s tím? Má vůbec Defense+ nějaký hlubší význam, než oznamování nebezpečně vypadajících spouštěných souborů? Pokud ne, tak bych to radši vypnul úplně..
tady mate info +celou napovedu CIS -->> http://translate.google.cz/translate?cl ... ction.html
Naposledy upravil(a) mahajana dne 17 Zář 2011 21:32, celkem upraveno 1 x.
- chodnik74
- Přítel fóra

- Příspěvky: 4975
- Registrován: 13 Zář 2010 21:30
- Místo/Bydliště: Napajedla
- Kontaktovat uživatele:
Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)
Dobrý večer 
Jedná se o normální jev,firewall vás pouze upozorňuje,že totalcommander chce přistupovat k souboru pdf a nebo zase Adobe k pdf...bude se vás asi ptát častěji..
Pokud nemáte zkušenosti s Firewallem,raději bych vám radil ho odinstalovat,protože pokud nevíte co děláte a vše mu povolíte,tak má nulovou účinnost...
Jedná se o normální jev,firewall vás pouze upozorňuje,že totalcommander chce přistupovat k souboru pdf a nebo zase Adobe k pdf...bude se vás asi ptát častěji..
Pokud nemáte zkušenosti s Firewallem,raději bych vám radil ho odinstalovat,protože pokud nevíte co děláte a vše mu povolíte,tak má nulovou účinnost...
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo 
>RSIT<>MBAM<>VirusTotal
Doporučuji:
| 
Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte.
Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! 
Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!
Jste s naší pomocí spokojeni
Neváhejte a podpořte forum ZDE.
Pravidla fora: č.1 a č.2
>RSIT<>MBAM<>VirusTotal
Doporučuji:
| 
Pravidla fora: č.1 a č.2
Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf)
Díky Vám oběma za rychlou odpověď. V tom případě to nechám tak jak to je. Já jen, že často pracuji právě s pdf soubory na flashdisku a tak jsem se toho chtěl nějakým způsobem zbavit. Nicméně se to budu snažit do budoucna nějak přetrpět a vynaložit víc sil do častějšího klikání. 
VYŘEŠENO!
VYŘEŠENO!
- chodnik74
- Přítel fóra

- Příspěvky: 4975
- Registrován: 13 Zář 2010 21:30
- Místo/Bydliště: Napajedla
- Kontaktovat uživatele:
Re: Comodo a Defense+: Otravné vyskakovací okno (pdf) - VYŘE
Za oba nemáte za co
Přeji dobrou noc 
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo 
>RSIT<>MBAM<>VirusTotal
Doporučuji:
| 
Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte.
Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! 
Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!
Jste s naší pomocí spokojeni
Neváhejte a podpořte forum ZDE.
Pravidla fora: č.1 a č.2
>RSIT<>MBAM<>VirusTotal
Doporučuji:
| 
Pravidla fora: č.1 a č.2


Přispějete na provoz fóra?