Aj ty si myslis, to iste, ako ja?Mc_Murphy napsal:A že by teď tu "O Budulínkovi"?PontifexFairy napsal:Neeee, jenom si je tam ulozit.
Úschovna dat
Moderátor: Moderátoři
- Pavuk29
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6953
- Registrován: 31 Říj 2003 08:26
- Místo/Bydliště: Banská Bystrica
- Kontaktovat uživatele:
Re: Úschovna dat
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
pripadne s inymi uzivatelmi,
kontaktujte ma na ICQ alebo mailom
na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
http://www.icq.com/people/267560078/
- etis
- Přítel fóra

- Příspěvky: 142
- Registrován: 04 Ún 2006 10:28
- Místo/Bydliště: Spojené Žochárske Emiráty
Re: Úschovna dat
Pozerám Pavuk že to tu strážiš ako platená SBS-ka.
P.S: Všetci myslíme na tú istú rozprávočku.
P.S: Všetci myslíme na tú istú rozprávočku.
To je moja fotka,len vlasov mám o 1 menej.
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!
Vraj som pre ženy príťažlivý. Ale to mi povedia až teraz??!!!
- Mc_Murphy
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6706
- Registrován: 03 Lis 2008 15:55
- Místo/Bydliště: Plzeň [ZČ]
- Kontaktovat uživatele:
Re: Úschovna dat
Ano, Pavúčik. Jak začal PontifexFairy rozprávať, že "Neeee, jenom si je tam ulozit...", začal jsem - jako u každé dobré pohádky - usínat jako malé dítě. Ale protože už nejsem malé dítě, na pohádky nevěřím.Pavuk29 napsal:Aj ty si myslis, to iste, ako ja?




Přispějete na provoz fóra?