Virtual PC

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
graupel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 13 Bře 2010 15:44
Místo/Bydliště: Košické Oľšany, Slovensko

Virtual PC

#1 Příspěvek od graupel »

Dobrý deň.

Chcel by som sa opýtať, či je nejaká legálna free verzia (na testovanie vírusov). Mám Windows XP SP3 Home a chcel by som pracovať v nejakom virtuálnom prostredí, ktoré by som nainštaloval do lokálneho disku D (na disku C mám legálny OS WXP SP3 Home). Na internete som našiel len XP Mode pre W7 a Vista od Microsoftu. No ja potrebujem nejaký mód na XP.

Ďakujem.

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 Črc 2011 11:35

Re: Virtual PC

#2 Příspěvek od virusak »


Avatar uživatele
graupel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 13 Bře 2010 15:44
Místo/Bydliště: Košické Oľšany, Slovensko

Re: Virtual PC

#3 Příspěvek od graupel »

To je len pre W7 a Vistu. Ja potrebujem pre XP.

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 Črc 2011 11:35

Re: Virtual PC

#4 Příspěvek od virusak »

graupel napsal:
To je len pre W7 a Vistu. Ja potrebujem pre XP.
Proč ho tedy na XP spustím? :?: Je to i na XPčka.

Avatar uživatele
graupel
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 13 Bře 2010 15:44
Místo/Bydliště: Košické Oľšany, Slovensko

Re: Virtual PC

#5 Příspěvek od graupel »

virusak napsal:
graupel napsal:
To je len pre W7 a Vistu. Ja potrebujem pre XP.
Proč ho tedy na XP spustím? :?: Je to i na XPčka.
:shock:
No nič, idem vyskúšať. :)

j3šť3r
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 452
Registrován: 25 Črv 2007 01:15
Místo/Bydliště: M. Boleslav

Re: Virtual PC

#6 Příspěvek od j3šť3r »

Starsi verze virtual pc na XP jede, ale dal bych prednost necemu jinemu:
http://www.virtualbox.org/
http://www.vmware.com/products/player/overview.html

ivankrato
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: 13 Bře 2009 14:08

Re: Virtual PC

#7 Příspěvek od ivankrato »

Presne tak, Virtaul PC od Microsoftu stoji za prd, lepsi je Oracel VirtualBox (lehci na ovladani, rychlejsi atp.) :)

Odpovědět