Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je v Eset NOD32 Antivirus 4 také firewall. A pokud nikoliv, mohu si tedy nainstalovat firewall od jiné značky, např. Doors Firewall 1.0? Nebo můžete mi nějaký doporučit?
Předem díky.
Rozdíl mezi rezidentním štítem a firewall
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Re: Rozdíl mezi rezidentním štítem a firewall
Zdravim
ESET NOD32 nema firewall, je to pouze antivir. Nami doporucene a vyzkousene FW jsou zde http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=6523 Pro bezneho uzivatele je vsak FW zbytecny - staci se trochu chovat jako clovek a ne jako hovadko = neklikat na kdejakou blikajici a skajici blbinu, pouzivat legalni system a antivir, nenavstevovat temna zakouti webu (porno, ware), zkratka at nejsou prsty rychlejsi nez rozum
ESET NOD32 nema firewall, je to pouze antivir. Nami doporucene a vyzkousene FW jsou zde http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=6523 Pro bezneho uzivatele je vsak FW zbytecny - staci se trochu chovat jako clovek a ne jako hovadko = neklikat na kdejakou blikajici a skajici blbinu, pouzivat legalni system a antivir, nenavstevovat temna zakouti webu (porno, ware), zkratka at nejsou prsty rychlejsi nez rozum



Přispějete na provoz fóra?