Tak pak snad blbe chapu nebo se spatne vyjadrujete...lolek169 napsal: Nebo jen pri hrach, tam sem to nejvíc zazil.Normalne kdyz sem v exploreru atp.. to nepoznam.
Pavuk, jeste je nechame kdyz to tedy nejsou jen hry
Moderátor: Moderátoři
Tak pak snad blbe chapu nebo se spatne vyjadrujete...lolek169 napsal: Nebo jen pri hrach, tam sem to nejvíc zazil.Normalne kdyz sem v exploreru atp.. to nepoznam.

....zatialvyosek napsal: Pavuk, jeste je nechame kdyz to tedy nejsou jen hry
lolek169 napsal:prave ze mam
takze ovladace reinstal?