Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.html »

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 Črc 2010 19:24
Místo/Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#241 Příspěvek od Agolas »

Jééj konečně to funguje :) děkuji za všechny rady :) moc jste mi pomohl :)
Přeji pěkný zbytek večera :).

Avatar uživatele
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 Říj 2003 08:26
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#242 Příspěvek od Pavuk29 »

Agolas napsal:Jééj konečně to funguje :) děkuji za všechny rady :) moc jste mi pomohl :)
Přeji pěkný zbytek večera :).
Nemas za co a nech ti to dlho funguje. Pekny vecer :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Zamčeno