Zdravim, stahnul jsem si restoration a taky freeraser, ale ani jeden mi nepomohl.
http://www.slunecnice.cz/sw/restoration/diskuse/
http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?q ... search.y=0
Co mam delat, kdyz jsem neco smazal standartnim zpusobem a ted bych to chtel smazat poradne? Mam na to nastroj FREERASER, ale uz ten soubor nevidim v systemu? A ani obnovit ho nemuzu, kvuli absenci admin prav (na firemnim notasu). Jak smazat dukladne nedavno smazane soubory?
Poradte pls.
DIKY
admin prava vs. bezpecne smazani z disku
Moderátor: Moderátoři
Re: admin prava vs. bezpecne smazani z disku
Zdravim a pekny den preji
Absence admin prav muze mit problemem
Firemni PC\ntb tu neresime - vizte pravidla fora bod 7 http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2784

- Pavuk29
- VIP in memoriam

- Příspěvky: 6953
- Registrován: 31 Říj 2003 08:26
- Místo/Bydliště: Banská Bystrica
- Kontaktovat uživatele:
Re: admin prava vs. bezpecne smazani z disku
No pozerat porno na firemnom notasi sa nepatri 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
pripadne s inymi uzivatelmi,
kontaktujte ma na ICQ alebo mailom
na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora,
http://www.icq.com/people/267560078/
Re: admin prava vs. bezpecne smazani z disku
Nemam na mysli nelegalni/nepovoleny obsah, ale duverny/interni material, jako napr. obchodni nabidku ve wordovskem a excelovskem dokumentu. No nic, pokud se to tu neresi, tak se neda nic delat.
Re: admin prava vs. bezpecne smazani z disku
O tomto zpusobuj smazani by jiste meli vedet IT technici 



Přispějete na provoz fóra?