Více informací o Google +
Chcete se zapojit také do testování
Moderátor: Moderátoři

| 

| 
Kód: Vybrat vše
juro27@centrum.sk


| 

Pozeram sa na to dost podobneBudovi napsal:Nemám síce rád moc ani Google ale má väčšiu tendenciu byť kvalitnejšou a stabilnejšou službou... A je to aj tým, že sa nemusím upisovať 20tim spoločnostiam a nenávidím facebook

| 

Kód: Vybrat vše
Frantaspisak@seznam.cz 
Odeslánonurder napsal:Dík mocKód: Vybrat vše
Frantaspisak@seznam.cz
| 

Kód: Vybrat vše
graupelshower@gmail.com