MDM.EXE

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 Črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

MDM.EXE

#1 Příspěvek od techno2000 »

Zdravim :) Pozeral som prosesy a objavila sa mi tam polozka MDM.EXE. Testoval som to na VT a cisto. Neviete ako co to je prip. ako to vypnut? Nikdy som to tam nemalmmm

Screen z UPM:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Avatar uživatele
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 Črv 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: MDM.EXE

#2 Příspěvek od reset1 »

Dobrý den soubor mdm.exe je legitimní soubor pokud se nachází ve Windows/system32, nebo ve složce ve které píšete Vy :wink:
Viz:
http://www.neuber.com/taskmanager/process/mdm.exe.html

Avatar uživatele
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 Črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

Re: MDM.EXE

#3 Příspěvek od techno2000 »

reset1 napsal:Dobrý den soubor mdm.exe je legitimní soubor pokud se nachází ve Windows/system32, nebo ve složce ve které píšete Vy :wink:
Viz:
http://www.neuber.com/taskmanager/process/mdm.exe.html
JJ, tuto tvoju stranku som tiez cital tak priebezne :) Ale nikdy som ho v prosesoch nemal. Neda sa to vypnut? Je to potrebne?
Obrázek
Obrázek

Avatar uživatele
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 Črv 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: MDM.EXE

#4 Příspěvek od reset1 »

Raději Vás odkážu do preventivek, nebo sekce pro vzorné návštěvníky.
Tam dejte log z RSIT a oni Vám už pomohou :wink:

Odpovědět