jasan v pohoreset1 napsal:Vím, že takové softy fungují, ale momentálně njsem nechtěl do toho pc instalovat další software, který by zabral místo (i když je to pár MB), ale přece
málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
Moderátor: Moderátoři
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
zatim jeste udelejte:
vyosek napsal: TFC http://oldtimer.geekstogo.com/TFC.exe
Stahnete a spustte
Kliknete na Start a potvrdte OK
Program uklidi a restartuje pc
Po pouziti utilitu smazte
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
hotovo 
jsme na 1gb volneho mista
je to porad lepsi, ale nic moc, co? 
jsme na 1gb volneho mista
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
ne není
ale +1 GB se hodí
mrknete se na C:/ pres tento malej programek kde to bobtná
mrknete se na C:/ pres tento malej programek kde to bobtná
mahajana napsal:
ale nebude rychlejsi pouzit neco takoveho lehkeho - treba -->> http://www.studna.cz/treesize-free-p-6809.html
Naposledy upravil(a) mahajana dne 04 Črc 2011 15:45, celkem upraveno 1 x.
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
jdu zkouset, myslim vsak, podle informaci, ze to tam potichounku pribyvalo
az aktualizace win spustila ty problemy
jdu na to
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
je to tady 
- Přílohy
-
- TSF.jpg (86.2 KiB) Zobrazeno 3380 x
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
1. udelejte zalohu veci co mate na plose a kopni na D:/
a potom
2.udelejte tohle ad link --->>> http://windows.microsoft.com/cs-CZ/wind ... old-folder
3.restart windows
a potom
2.udelejte tohle ad link --->>> http://windows.microsoft.com/cs-CZ/wind ... old-folder
3.restart windows
Naposledy upravil(a) mahajana dne 04 Črc 2011 16:09, celkem upraveno 1 x.
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
hotovo. jsme porad na 1gb
uz budu muset jit? v kolik se tu mam zitra objevit? 
a dekuji za pomoc
a dekuji za pomoc
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
zajtra odpo tu budu na 99%applejack napsal:hotovo. jsme porad na 1gbuz budu muset jit? v kolik se tu mam zitra objevit?
a dekuji za pomoc
hmm
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
Tak sem taky vlítnu
mahajana
applejack
Jestliže jsou tam dvě funkční instalace různých OS tak se nedívím že to "žere" volné místo.
Nejrychlejší a nejůčinější bude formát HDD s odstraněním všech oddílů
a čistá instalace pouze jednoho OS.
mahajana
bavíš se s princeznou ne s chlapemmahajana napsal:hmmspatne jste neco zadal v tom cisteni
applejack
Jestliže jsou tam dvě funkční instalace různých OS tak se nedívím že to "žere" volné místo.
Nejrychlejší a nejůčinější bude formát HDD s odstraněním všech oddílů
a čistá instalace pouze jednoho OS.
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
PS:pisu pozde 23:55
Fotmat HDD sem nechaval jakoo posledni moznost
applejack napsal:Ahojte
PC ma dva disky, C a D na C je win 7, velikost 43,9 GB volné místo jen 28,3 MB. nechce se mi přeinstalovávat. vše, co znám a mohla jsem smáznout, je pryč...chjo, co s tím?
děkuji za každou radu
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
ahojte kluci
pokud je to jednodušší varianta, přeintalujeme to. počítač už je na to uklizen. uvažovala jsem nad tím v souvislosti s těmi hrami. nic jiného se tu nedělá a tak můžeme klidně nechat jen C, protože mám pocit, že v tomto případě sem chodím jen čistit C:
a navíc se některé hry stejně automaticky bez možnosti varianty do C: uložily
mám tu nachystané i instalační win7, ale nevím, jak je to s ovladači
pokud je to jednodušší varianta, přeintalujeme to. počítač už je na to uklizen. uvažovala jsem nad tím v souvislosti s těmi hrami. nic jiného se tu nedělá a tak můžeme klidně nechat jen C, protože mám pocit, že v tomto případě sem chodím jen čistit C:
mám tu nachystané i instalační win7, ale nevím, jak je to s ovladači
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
Zdravím a sorry za vstup:
WINDOWS.OLD není funkční kopie os, jedná se o zálohu předchozí instalace os. Jelikož při instalaci stávajícího os nebyl hdd formátován, instalátor přesunul původní os do složky .OLD. Nejjednodušší bude celou složku smazat, protože je již k ničemu. Ale doporučím v TC shift+del, protože 26G házet do koše by asi jen tak neprošlo. Pokud to nepůjde v normálně spuštěném os pak restart do nouzového režimu a tam to smáznout.
To applejack: Ještě počkej jak s přeinstalováním tak s mazáním, kluci se k tomuto určitě vyjádří, více hlav...
EDIT: návod jak odstranit WINDOWS.OLD přímo od microsoftu:
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/wind ... old-folder
EDIT2: Aha tak nejsem pozorný čtenář, koukám že návod již byl uveden výše, sorry.
WINDOWS.OLD není funkční kopie os, jedná se o zálohu předchozí instalace os. Jelikož při instalaci stávajícího os nebyl hdd formátován, instalátor přesunul původní os do složky .OLD. Nejjednodušší bude celou složku smazat, protože je již k ničemu. Ale doporučím v TC shift+del, protože 26G házet do koše by asi jen tak neprošlo. Pokud to nepůjde v normálně spuštěném os pak restart do nouzového režimu a tam to smáznout.
To applejack: Ještě počkej jak s přeinstalováním tak s mazáním, kluci se k tomuto určitě vyjádří, více hlav...
EDIT: návod jak odstranit WINDOWS.OLD přímo od microsoftu:
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/wind ... old-folder
EDIT2: Aha tak nejsem pozorný čtenář, koukám že návod již byl uveden výše, sorry.
Re: málo místa na disku C víte prosím někdo, co s tím :-)
applejack napsal: mám tu nachystané i instalační win7, ale nevím, jak je to s ovladači
teoreticky win7 ma ovladace v sobě na 99%



Přispějete na provoz fóra?