CAute,
mam problem zo zvukovkou. Kamosovi sa snazim rozbehat pc a uz skore vsetko iden len nie zvuk.
Je tam integrovana zvukovka,MB je FRU PN13R8917 - IBM
Nemam dolu na liste znamy reprak. TAk som skusal nainsalov realtek ale pocas instalacie ma resetlo.Potom zase napise Bola vyrizena pouze cast ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 06 Bře 2010 21:16
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Nejde zvuk na PC
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1456
Přispějete na provoz fóra?