Zdravím,
asi před týdnem jsem se vrátila z hor a pokusila se připojit na internet. Už dříve jsem se připojovala na jakousi neznámou sít Default, kterou jsem v pokoji chytala a vždy vše probíhalo bez problému. A právě po výletu z hor už nefunguje vůbec nic :) Default prostě nefunguje. Tedy mně. Mé ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Bře 2010 21:06
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Chybný notebook? Internet?
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1109
Přispějete na provoz fóra?