Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Upgrade procesoru-jde to vůbec?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radagabi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 20 led 2010 15:58
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Upgrade procesoru-jde to vůbec?

#1 Příspěvek od Radagabi »

Dobrý den.
Obracím se ještě s jednou prosbou,prosím o nějakou pomoct,Moje PC sestava jest následovná:

Procesor : AMD Sempron 3000+

Zakl. Deska : Microstar MS-7260 K9N Neo

Graf. Karta : ATI Radeon HD 2600XT 256MB DDR3! 128bit DX10

Paměť RAM : 2 GB DDR2 667MHz Dual Chanell

Disk HDD : 250GB WD2500AAKS

Mechanika : DVD/RW LG H22N

Zdroj : 450W kvalitní zdroj s ochranou PFC


Alespoň myslím xP.No prostě,potřeboval bych Upgradovat procesor,je to asi jediný komponent,který mi opravdu brzdí PC,protože 1,6 GHz už snad není snad ani standard...
Když jsem se poptal přátel jeden mi říkal,že bych musel koupit větší číslo toho procesoru(např. 4000+),ale ze stránky Czech Computer(pro příště CZC) jsem si zjistil,že se už snad ani neprodávají.Další přítel mi řekl,že procesor nejde upgradovat,že bych musel měnit celou sestavu nebo rovnou koupit nový PC.Jiný zas tvrdil,že na mou základovou desku můžu dát jakýkoli jiný procesor...

Prostě stručně a jasně,nikdo mi nedokáže opravdu poradit(jediný snad ten technik z CZC mi říkal,že oni už žádný takový procesor nemají na skladě,a že mám koupit nový PC,že mám starou mateřskou desku)....Co si o tom myslíte vy?

Budu moc vděčný za radu nebo TIP co koupit.Nebo snad mě to brzdí úplně něco jiného? :)

Jsem s toho trochu zmatený,zas tolik se v tom nevyznám.Budu opravdu vděčný za jakoukoli radu.
Nikdo se mě neptal,jak a jestli se chci vůbec narodit,tak mi teď neříkejte jak mám žít!

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade procesoru-jde to vůbec?

#2 Příspěvek od sudanec »

Dobry den,
hned prvy link v googli mi hodil toto:
http://www.cpu-upgrade.com/mb-MSI/K9N_N ... 7260).html
Obrázek

Odpovědět