Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
barrad
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: 14 kvě 2008 17:33

PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

#1 Příspěvek od barrad »

Zdravím,

mám problém.

Poslední dobou se mi na mém pc stávalo, že po najetí win sloužil např. hodinku a pak najednou vypnul monitor (no signal), vypnul se zvuk, ale přitom pořád pc hučel jako by nic. Začalo se to stávat častěji a to hlavně při načítání win xp. Teď jsem ve stavu kdy prostě pc při každém pokusu zmrzne přesně u načítání win (načítání biosu v poho vidím, dostanu se i do nastavení a nespadne to).
Zkoušel jsem i jiné disky s jinými OS (win xp, win vista a ubuntu) i s jiným rozhraním připojení disku (SATA a UltraDMA) a dělalo to stejné.

Chci se proto zeptat, mohl by za to nějaký vir např. na zákl. desce či v ramkách nebo mi odešla zákl. deska? Dá se mi nějak pomoc kromě koupě nové desky?

Moje konfigurace:
deska: MICROSTAR 865PEM3 ILSB (MS-6752) i865PE/ICH5 DualChannel DDR400 S-ATA, FireWire, USB2.0, LAN sc478 bulk
disk: western digital 500GB SATA
OS: win xp
ram: ddr 2x512MB
graf: ati radeon 9600


Za všechny rady předem díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118370
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

#2 Příspěvek od Rudy »

Pokud vám problém dělají i jiné disky, ba i oper. systémy, jde jednoznačně o problém hardwaru, přesněji řadiče, tedy zákl. desky.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

adonny
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 98
Registrován: 14 led 2010 20:23

Re: PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

#3 Příspěvek od adonny »

jednu dobu jsem mel stejny problem, vymenil jsem grafickou kartu a vse jelo jak po masle :)

barrad
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: 14 kvě 2008 17:33

Re: PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

#4 Příspěvek od barrad »

díky, ani jeden jste mě nepotěšil, ale co se dá dělat

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118370
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PC - při načítání win monitor NO SIGNAL a pak už nic

#5 Příspěvek od Rudy »

Není zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět