Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

při spuštění některých aplikací - ...0xc000007b...

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: při spuštění některých aplikací - ...0xc000007b...

#31 Příspěvek od motji »

Já to nerada říkám, ale tohle je tak na formát :( . Podle toho co jsem zjistila je to něco jako virut, infikuje to všechny spustitelné soubory, exe a pod včetně systémových. Avptool se je sice snažil vyléčit, ale nevěřím tomu. Proto Vám také combofix toho tolik pomazal.
Můžeme ještě zkusit systémové soubory vyměnit přes combofix, ale nevím zda se to podaří :( .
Pokud budete dělat zálohu, nedávejte tam exe soubory, mohou být napadené. U html a scr si u tohoto viru nejsem jista, zda je napadá, ale pokud nemusíte, nezálohujte je.

Zkusíme to ještě zachránit, nebo to raději zformátujete? Podle mě je to asi nejlepší řešení :o
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

TheKicoman
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: 14 pro 2009 16:43

Re: při spuštění některých aplikací - ...0xc000007b...

#32 Příspěvek od TheKicoman »

Děkuji za veškerou snahu, ale asi se taky přikloním k přeformátování. Teď na pár týdnů totiž potřebuju nutně windows pro jeden program, takže to někaj budu muset vydržet.

asi :closed:

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: při spuštění některých aplikací - ...0xc000007b...

#33 Příspěvek od motji »

No upřímně, já si myslím že Vám pár týdnu pc nevydrží..ale možná jo :) . každopádně ale hrozí, že Vám bude napadat další a další exe soubory...takže aspon udělejte opravnou instalaci, at se přepíšou ty infikované systémové soubory
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=46&t=41036
a ještě projedte pc webcureitem, viz můj podpis :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět