Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#1 Příspěvek od Mildajz »

Dobry den.
Rad bych si nechal zkontrolovat log z pocitace Lenovo Miix 3 kde byly instalovane win 8.1 (ktery program pro log bude nejvhodnejsi?). V soucasnou chvili jsem instaloval clean install win 10 (verze vytvorena a vypalena na dvd microsoftim programem pro instalacni media na pocitaci ktery se tvari bez problemu) Tedy smazal jsem vsechny recovery partitions a nechal win10 vytvorit sve oddily. Mam koupeny product code, ale zatim jsem neaktivoval. Ihned po instalaci jsem si vsiml ve sprave pocitace spousty chyb a upozorneni.
Predem bych ale rad alespon castecne popsal problemy poslednich tydnu domaci site, pocitacu a dalsi elektroniky. Nevim na kolik jsou to relevantni informace, ale diky tomu jsem zacal byt skoro paranoidni a nejspis vidim problemy i tam kde nejsou.
Vse nejspis zacalo mimo domov kdy jsem kolegovi z prace chtel z usb flash opravit pocitac s win7 coz se nejen nepovedlo, ale po te co jsem flesku dal do sveho jeste jineho pocitace s ubuntu mate, zamrzl a pomohl jen reinstall. Po startu se ovsem zacaly vypisovat nejake acpi problemy a zvlastni zapisy do pameti.
Kdyz jsem prijel domu pocitac si vytvoril 21 virtualnich ipv6 siti a zacal nejak komunikovat snad s kazdym radiem v okoli. Bluetooth, wifi, bezdratova mys, klavesnice, televize, nfc v mobilu.. Doma mam pripojeni od upc a jejich modem mel zakladni adresu 192.168.0.1 a dhcp. Po procteni for jsem nastavil adresu jinou, povolil pocitac vazany mac a vypl radia. Behem chvile se podle logu modem restartoval nastavil se unix cas 1.1.1970 a radia se sama zapla. Nebudu se dale rozepisovat co vse jsem zkousel, kazdopadne pripojit kabelem pc ci televizi znamenalo okamzite posilani dat nekam do sveta. Televize Samsung se zacala chovat normalne az po te co jsem v tovarnim nastaveni vypl wifi, bluetooth a mikrofon. Opet musim dodat ze v logu televize se objevovali data 1.1.1970.
Postupne jsem zkousel ruzne karty, externi disky a usb flash i v telefonech coz nakonec dopadlo tak ze mi doma nefungoval zadny telefon ani pocitac a nevedel jsem jak situaci vyresit. Telefony se mi sice nakonec podarilo rozchodit pomoci utility flashtool z xda developers. Ale v aplikacich v androidu mam ted opet spoustu spustenych aplikaci s datem 1.1.1970. Moc to neresim. Potrebuju telefonovat a nejdriv bych rad vedel jestli alespon pocitac je ok.
Flesku, karty ani telefony uz radsi nikam nepripojuju a pouzivam uz jen externi vypalovacku a dvd.
V soucasnou chvili jsem pracovne opet mimo domov a mam u sebe stary asus eee s win7 ktery se tvari normalne a zmineny lenovo miix 3. Puvodni usb flash a dve karty jsem predal kamaradovi ktery by je mel predat odbornikum z avastu. Dam vedet jak se situace bude vyvijet.
V tuto chvili bych tedy chtel jen zkontrolovat Miix a pripadne pokud by se tu objevil nekdo kdo rozumi androidu nebo resil podobne trable s domaci siti o odkaz na nejake forum v cestine ci anglictine.
Predem dekuji za vas cas.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#2 Příspěvek od Mildajz »

Jeste jsem zapomel napsat ze karty, externi disky i flesky usb se kterymi jsem manipuloval obsahuji i po pomalem zformatovani ve vypisu chkdsk 2 soubory a jeden skryty, ale nedokazu je nijak zobrazit ani zjistit o co jde.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#3 Příspěvek od Mildajz »

Moc se omlouvám, ale nepřišel jsem na to jak log vložit sem když příspěvek může obsahovat max 100000 znaků, ani jsem to nikde nevyčetl. Rád to opravím pokud mi poradíte. Log přikládám v raru z RSIT.
Přílohy
log.rar
(31.71 KiB) Staženo 70 x

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#4 Příspěvek od Mildajz »

Zdravim a preji pekny vecer. Ac zatim nikdo nereagoval na muj puvodni dotaz, mam jeden, v tuto chvili asi dulezitejsi.
Chtel jsem stahnout program USBfix doporuceny na vasich strankach v jinem prispevku dnes zverejnenem. (http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=140144)

V prispevku jsou dve adresy.
http://www.fosshub.com/download/UsbFix.exe - website is offline..
a
http://vyosek.ic.cz/pro_usery/USBFix/UsbFix.exe - V mozille vsechno cerveny a vystraha ze vstupuju na nahlasenou nebezpecnou stranku??

Je mi jasny ze to nebude nejspis pravda, jen prosim o radu.
V minulych dvou dnech jsem opet preinstaloval miix. Tentokrat postupem doporucenym lenovo.
Tedy install puvodnich win8.1 with bing i kdyz stazeny z torrentu podle navodu odsud http://www.pcsteps.com/210-download-win ... microsoft/ a nasledny upgrade na win 10. V biosu nastaveny uefi safe boot..

Zkusim sem hodit nejaky soucasny log.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#5 Příspěvek od Mildajz »

Snazim se udelat log FRST a postupuju podle navodu. Zajimave, stazeni FRST odsud
http://www.bleepingcomputer.com/downloa ... scan-tool/
bez problemu.
Ale po kliknuti na http://vyosek.ic.cz/pro_usery/FRSTLauncher.exe
se tentokrat neobjevi varovani mozilly a soubor se stahne, zkousel jsem na plochu a do downloads, ale nevidim ho nikde ulozeny ani po zobrazeni skrytych souboru.. Nainstalovany zonealarm jsem vypl.
Log samostatneho FRST v priloze. A opet zadam o radu jak log vlozit rovnou sem. Log ma pres 500000 znaku a vlozit mohu jen 100000...:-(
Nebo ho mam rozdelit na 6 prispevku??
Přílohy
FRST.zip
(61.04 KiB) Staženo 89 x

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#6 Příspěvek od Mildajz »

Dobry den,
narazil jsem na forum kde uzivatel popisuje vicemene stejne problemy jake trapi me. http://answers.microsoft.com/en-us/prot ... d8af50d7f0

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7275
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#7 Příspěvek od altrok »

Dobry den,

prispevek delsi nez 10.000 znaku je nejlepsi idealne rozdelit do 2 priespevku, pokud je delsi, pouziva se priloha, pripadne pastebin, leteckaposta (osobne uprednostnuju zkomprimovanou prilohu).
S FRSTLauncherem si hlavu nedelejte - jedna se o utilitu vytvorenou timto forem, ktera rozsiruje logy z FRST o nekolik informaci.


Mejte na pameti, ze kontrola aktualizaci firmwaru pres rozhrani routeru neznamena jeho posledni release - overte aktualnost na webu vyrobce https://blog.nic.cz/2015/06/25/jak-jsme ... it-router/


Pokud kohokoliv dalsiho podobny pripad potkal nebo vi neco noveho, napiste do tohoto tematu.
Naposledy upravil(a) altrok dne 22 lis 2015 12:44, celkem upraveno 1 x.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#8 Příspěvek od Mildajz »

Dekuji za reakci.
Poucny clanek na blogu nic.
V soucasnou chvili nejsem doma kde mam od upc Wifi kabelovy modem Ubee EVW3226EU. Ale kdyz jsem byl prihlasen v administraci zarazila me skutecnost ze mam pristup ke vsem funkcim modemu vcetne modu bridge, ac uzivatele upc na forech pisi ze rozhrani modemu je velice orezane. Jedenkrat jsem firmware flashoval, ale uz si nepamatuji zda jsem ho stahoval z webu vyrobce. Kazdopadne to nemelo pravdepodobne zadny vliv na vetsi zabezpeceni. V logu se objevilo resetovani modemu s datem 1970 a na to obnova a soucasne datum. Nemohu se na to ted fyzicky podivat. Modem jsem odpojil a pouzival mobilni pripojeni.
V tuto chvili jsem v norsku a fyzicky pristup k routeru pres ktery se pripojuji tady take nemam, az uvidim domaciho, proberu to s nim.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#9 Příspěvek od Mildajz »

Dobry vecer,
pokud si nekdo z vas najde chvilku, kouknete se prosim i na kolegovo cerstve preinstalovany počitac s windows 7. Moc dekuji.
Přílohy
FRST.rar
(16.27 KiB) Staženo 64 x

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7275
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#10 Příspěvek od altrok »

Odkud byla instalacka stahnuta? V logu malware nevidim. Doinstalujte SP1 a dulezite aktualizace OS. Zkuste tam pak pustit nejaky antirootkit nastroj - aswMBR, MBAR (logy by me zajimaly).
Po doinstalovani aktualizaci (jiz nevyhledate zadne dalsi) vlozte logy z FRST (i Addition.txt).
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#11 Příspěvek od Mildajz »

Dobry den, kolegovo originalni lisovane dvd windows 7 koupene v obchode a kompletne zformatovany hdd. Vecer se na to podivam a postnu. Kazdopadne nektere aktualizace nebylo mozne nainstalovat ani po nekolika pokusech. A primo na webu winupdate hlaska ze pocitac nesplnuje podminky ci neco takoveho. Jeste tu mame android krabicku minix neo a u te jsem si vsiml ze pri vyhledani siti zobrazuje nejake wifi direct pripojeni s wep zabezpecenim, ale v jinych zarizenich tuto sit nevidim. Pokud by to bylo k tematu relevantni, doplnim. S windows update mam ale problem i ve svem pocitaci Miix. Nelze aktivovat a tez je problem s jednotlivymi aktualizacemi. A zprava o proxyserveru, za kterym ale nejsme..

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#12 Příspěvek od Mildajz »

Pekny vecer preji,
situace zda se katastrofalni, alespon podle toho jak na me zareagovalo okno windows pri pokusu nainstalovat SP1.
Ale od zacatku, po spusteni win na me vyskocilo okno zda chci spustit SynTPEnh (vydavatel Synaptic Incorporated), dal jsem ano vzhledem k tomu ze by to mel byt ovladac touchpadu, ovsem tohle okno vyskakuje po kazdem restartu.
Pri pokusu spustit winupdate vyskocilo okno UAC abych povolil mmc.exe od neznameho vydavatele, nejdriv jsem zakazal, ale bylo mi oznameno ze winupdate nemuze instalovat aktualizace protoze sluzba neni spustena a je nutny restart. Po restartu se vse opakovalo s rozdilem ze jsem mmc.exe od neznameho vydavatele povolil. Zadna zmena.
Aktualizaci SP1 pro win7 64bit jsem stahl z webu Microsoftu a po spusteni okno UAC CompMgmtLauncher.exe (vydavatel neznamy) a na to UAC Windows Update (vydavatel neznamy). Vse zakonceno oknem a textem 'instalace nebyla uspesna' 'katastrofalni selhani' a chyba E_UNEXPECTED(0x8000ffff)
OK, spustil jsem tedy aswMBR a zacal psat tento prispevek. Po zobrazeni logu jsem aswMBR zavrel a stahl a spustil MBAR.
Pri skenovani jsem pokracoval v sepisovani prispevku, ale najednou jsem nemohl psat, zamrzla mys, chvile 'toceni kolecka' a modra smrt.
Tak tedy restart, nechal jsem opet projet pocitac mbar a zacal opet sepisovat prispevek, tentokrat do txt a prubezne ukladal :-) . Sice tohle muze byt stary pocitac a chyba HW, ale tyhle zvlastni restarty, obzvlast ve chvili kdy prohlizim nejaky log, mam za sebou v poslednich tydnech vickrat a na nekolkika pocitacich s win i linuxem.
Uz asi 2 tydny si vse prubezne fotim klasickym fotakem, tak pokud by byl zajem o nejake foto printscreany, klidne postnu.
Prikladam tedy soucasne logy aswMBR, mbar a jeho system log, FRST a jeho Addition.
Dekuji za Vas cas a rad bych dodal ze si vazim vedomosti a prace vsech zdejsich odborniku.
Prikladam log aswMBR rovnou sem protoze je kratky a mozna nestardantni.

aswMBR version 1.0.1.2290 Copyright(c) 2014 AVAST Software
Run date: 2015-11-23 18:51:13
-----------------------------
18:51:13.864 OS Version: Windows x64 6.1.7600
18:51:13.864 Number of processors: 2 586 0xF0D
18:51:13.864 ComputerName: NOBODY-PC UserName: Nobody
18:51:15.830 Initialize success
18:51:15.846 VM: initialized successfully
18:51:15.846 VM: Intel CPU virtualization not supported
18:51:19.069 AVAST engine defs: 15112300
18:51:45.549 Disk 0 (boot) \Device\Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IAAStorageDevice-0
18:51:45.549 Disk 0 Vendor: ST1000LM LVD3 Size: 953869MB BusType: 3
18:51:45.720 Disk 0 MBR read successfully
18:51:45.720 Disk 0 MBR scan
18:51:45.720 Disk 0 Windows 7 default MBR code
18:51:45.736 Disk 0 Partition 1 80 (A) 07 HPFS/NTFS NTFS 100 MB offset 2048
18:51:45.736 Disk 0 default boot code
18:51:45.736 Disk 0 Partition 2 00 07 HPFS/NTFS NTFS 223769 MB offset 206848
18:51:45.751 Disk 0 Partition 3 00 06 FAT16 529998 MB offset 458485760
18:51:45.767 Disk 0 scanning C:\Windows\system32\drivers
18:51:51.461 Service scanning
18:52:06.423 Modules scanning
18:52:06.439 Disk 0 trace - called modules:
18:52:06.455 ntoskrnl.exe CLASSPNP.SYS disk.sys ACPI.sys iaStor.sys
18:52:06.455 1 nt!IofCallDriver -> \Device\Harddisk0\DR0[0xfffffa80030db060]
18:52:06.470 3 CLASSPNP.SYS[fffff88001a7a43f] -> nt!IofCallDriver -> [0xfffffa80024dc040]
18:52:06.486 5 ACPI.sys[fffff88000f6f781] -> nt!IofCallDriver -> \Device\Ide\IAAStorageDevice-0[0xfffffa8002e93050]
18:52:06.501 AVAST engine scan
18:52:06.501 Disk 0 statistics 98046/0/0 @ 19,64 MB/s
18:52:06.517 Scan finished successfully
18:52:34.225 Disk 0 MBR has been saved successfully to "C:\Users\Nobody\Downloads\MBR.dat"
18:52:34.240 The log file has been saved successfully to "C:\Users\Nobody\Downloads\aswMBR.txt"
Přílohy
logy231115.rar
(167.63 KiB) Staženo 77 x

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7275
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#13 Příspěvek od altrok »

Dobry vecerm

jak mate rozdeleny disk? Prvni 2 oddily patri W7, ale co je treti a proc je ve FAT16?

Kód: Vybrat vše

Disk: 0 (MBR Code: Windows 7 or 8) (Size: 931.5 GB) (Disk ID: 3F335DE3)
Partition 1: (Active) - (Size=100 MB) - (Type=07 NTFS)
Partition 2: (Not Active) - (Size=218.5 GB) - (Type=07 NTFS)
Partition 3: (Not Active) - (Size=517.6 GB) - (Type=06)
Hlasi Avast nejake nalezy/pokusy o utok? Do tak velkeho zasahu do systemu jako je instalace SP muze mluvit prave antivir (pravda, errory tomu neodpovidaji) - ukoncete jej a znovu se pokuste SP1 nainstalovat.

Ovladac touchpadu (SynTPEnh.exe) je podepsany, takze tady bych se nebal - v okne, ktere se Vam po restartu zobrazuje, by mel byt checkbox, ve kterem budete souhlasit s necim na zpusob od tohoto vydavatele priste nezobrazovat.


Mluvil jste o BSOD - povolte vytvareni alespon malych dumpu - pravym na Tento pocitac -> Vlastnosti -> vlevo System Protection -> zalozka Advanced -> ve Startup and Recovery kliknout na Settings -> povolte vytvareni Small Memory Dump a zkontrolujte zatrhnuti Write an event to the system log.
Dale musi byt vytvoren strankovaci soubor na oddilu, na kterem bezi operacni system (obvykle C:) o minimalni velikosti 400 MB - pokud mate dost mista a neresite kazdy GB, doporucuji jeho velikost nechat na operacnim systemu samotnem viz dale. Pravym na Tento pocitac -> Vlastnosti -> vlevo Advanced system settings -> zalozka Advanced -> v casti Performance kliknout na Settings... -> zalozka Advanced -> zhruba uprostred je tlacitko Change... -> pokud mate vice oddilu/disku, oznacte systemovy svazek (obvykle C:) -> vyberte moznost System managed size a potvrdte tlacitkem OK.


Start -> spustit -> eventvwr, vlevo rozkliknete Protokoly systemu Windows, pravej klik na System, vyberte Ulozit vsechny udalosti jako, typ souboru *.evtx, totez udelejte s Aplikacemi (misto right-clicku na System tentokrat na Aplikace) vysledne soubory zabalte a upnete na leteckou postu - link (odkaz na stazeni) dejte do pristi odpovedi.


  • Stahnete Crystal Disk Info (CDI) http://sourceforge.jp/frs/redir.php?m=j ... o6_2_2.zip
  • archiv extrahujte a spustte vyextrahovany soubor DiskInfo.exe
  • ve spustenem programu kliknete nahore na Upravy -> Kopirovat (log mate nyni zkopirovany ve schrance)
  • log vlozte do dalsi odpovedi (Ctrl + V)
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#14 Příspěvek od Mildajz »

Dobry den,
pri instalaci windows jsem odstranil z disku vsechny oddily a vytvoril nove. Jeden kolem 200gb, druhy kolem 500gb a treti zbytek, taktez nejakych 200gb. prvni a druhy jsem nechal instalator zformatovat a do prvniho jsem nainstaloval win, pricemz si istalator vytvori svuj dalsi 100mb oddil. Instaloval jsem z externi usb vypalovacky.

Disk je z meho pocitace ktery jsem radsi nechal v cr, doma ve skrini. Na tomto pocitaci je nejaky divny bios ktery mi nepovolil instalaci uefi jinak nez ze site ani po preflashovani a pouziti uefi dvd win10 (bios acpi rootkit?) Ale to ted neni podstatne.
Je to 1tb disk s 8gb ssd.
puvodni disk z kolegovo pocitace hlasi smart chyby a nelze opravit, tez prestala bootovat interni dvd vypalovacka kterou jsem tez vyndal ale jinak funguje. Jinak tech ponicenych medii mame vic. Ted naposledy pred 4 dny karta 32gb microsd ktera byla pouze v android telefonu kolegy, prestala reagovat a ted chkdsk v pocitaci ukazuje ze ma kapacitu 0 z 0 a nejde formatovat. Taktez moje 8gb karta kterou jsem mel v mem Miixu a dalsi sata hdd na usb kabelu 320gb hlasi chyby.
Je to spousta nahod, nikdy jsem takove trable s technikou nemel, proto se snazim popsat vse co se v poslednich tydnech deje, i kdyz to nemusi spolu souviset.
Dalsi vec kterou jsme resili je domaci router. Nas domaci tu ma kabelovy wifi modem Hitron ktery nema v rozhrani moznost aktualizace kterou pravdepodobne zajistuje kabelovy operator na dalku.

Ted ale zpet k tomuto aceru. Avas nehlasil nic spatneho a vypada spokojene :) Dnes rano jsem ho tedy vypl a zkusil opet instalaci sp1, bez uspechu, stejna chyba.
Okno ovladace touchpadu po odkliknuti zaskrtavaciho boxu zmenil tlacitko ok pro potvrzeni UAC. po kliknuti vyskocilo nove okno, tentokrat uz od neznameho vydavatele. Potvrdil jsem a po retartu se uz neobjevilo.
Dale jsem zmenil a potvrdil small memory dump (vypis pameti) a zaskrtl ulozit log. A posledni vec kterou jsem dnes rano provedl bylo ve virtualni pameti odskrtnuti zaskrtavaciho boxu 'automaticky spravovat...' vybral C a zadal velikost urci system. (system je v cestine)
Vecer postnu tazane soubory na leteckou postu a log disku.
Jinak nemam problem pocitac pripadne opet preinstalovat a ihned zkusit nahodit sp1, nebo resit muj miix ktery je stary mesic. samozrejme pokud by to k necemu bylo..
Zatim diky.

Mildajz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2009 17:41

Re: Paranoia? BadUSB, BadBIOS? Prosim o kontrolu logu.

#15 Příspěvek od Mildajz »

Dobrý večer,
zde jsou events soubory:
http://leteckaposta.cz/918756255
A zde přikládám log disku:
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 6.2.2 (C) 2008-2014 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info/
----------------------------------------------------------------------------

OS : Windows 7 Home Premium [6.1 Build 7600] (x64)
Date : 2015/11/24 18:04:26

-- Controller Map ----------------------------------------------------------
+ Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller [ATA]
- ST1000LM014-SSHD-8GB

-- Disk List ---------------------------------------------------------------
(1) ST1000LM014-SSHD-8GB : 1000,2 GB [0/0/0, pd1] - st

----------------------------------------------------------------------------
(1) ST1000LM014-SSHD-8GB
----------------------------------------------------------------------------
Model : ST1000LM014-SSHD-8GB
Firmware : LVD3
Serial Number : W381H1KS
Disk Size : 1000,2 GB (8,4/137,4/1000,2/1000,2)
Buffer Size : Neznámy údaj
Queue Depth : 32
# of Sectors : 1953525168
Rotation Rate : 5400 RPM
Interface : Serial ATA
Major Version : ACS-2
Minor Version : ACS-3 Revision 3b
Transfer Mode : SATA/300 | SATA/600
Power On Hours : 6254 hod.
Power On Count : 1998 krát
Temperature : 34 C (93 F)
Health Status : Dobrý
Features : S.M.A.R.T., APM, 48bit LBA, NCQ
APM Level : 8080h [ON]
AAM Level : ----

-- S.M.A.R.T. --------------------------------------------------------------
ID Cur Wor Thr RawValues(6) Attribute Name
01 115 _99 __6 00000572A438 Počet chyb čtení
03 _98 _97 __0 000000000000 Čas na roztočení ploten
04 _99 _99 _20 0000000006D7 Počet spuštění/zastavení
05 100 100 _10 000000000000 Počet přemapovaných sektorů
07 _72 _60 _30 000807E819AF Počet chybných hledání
09 _93 _93 __0 00000000186E Hodin v činnosti
0A 100 100 _97 000000000000 Počet opakovaných pokusů o roztočení ploten
0C _99 _99 _20 0000000007CE Počet cyklů zapnutí zařízení
B8 __1 __1 _99 000000000099 Ukončovacích chyb
BB _95 _95 __0 000000000005 Ohlášeno neopravitelných chyb
BC 100 _99 __0 00000000000B Časový limit příkazu
BD 100 100 __0 000000000000 Vysoká rychlost zápisu
BE _66 _47 _45 0000221A0022 Teplota toku vzduchu
BF 100 100 __0 000000000000 Počet udalostí zaznamenaných otřesovým senzorem
C0 100 100 __0 000000000318 Počet vypnutí disku
C1 _93 _93 __0 000000003A02 Počet cyklů načítání/vymazání
C2 _34 _53 __0 000C00000022 Teplota
C5 100 100 __0 000000000000 Počet podezřelých sektorů
C6 100 100 __0 000000000000 Počet neopravitelných sektorů
C7 200 200 __0 000000000000 Počet chyb v kontrolním součtu UltraDMA
FE 100 100 __0 000000000000 Ochrana proti pádu

-- IDENTIFY_DEVICE ---------------------------------------------------------
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
000: 0C5A 3FFF C837 0010 0000 0000 003F 0000 0000 0000
010: 2020 2020 2020 2020 2020 2020 5733 3831 4831 4B53
020: 0000 0000 0004 4C56 4433 2020 2020 5354 3130 3030
030: 4C4D 3031 342D 5353 4844 2D38 4742 2020 2020 2020
040: 2020 2020 2020 2020 2020 2020 2020 8010 4000 2F00
050: 4000 0200 0200 0007 3FFF 0010 003F FC10 00FB 0110
060: FFFF 0FFF 0000 0007 0003 0078 0078 0078 0078 0000
070: 0000 0000 0000 0000 0000 001F 8F0E 0004 004C 004C
080: 03F0 001F 346B 7D09 6163 3469 BC09 6163 407F 005D
090: 005D 8080 FFFE 0000 FE00 0000 0000 0000 0000 0000
100: 6DB0 7470 0000 0000 0000 0000 6003 0000 5000 C500
110: 7369 2BF8 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 401E
120: 401C 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0029 6DB0
130: 7470 6DB0 7470 2020 0002 0140 0108 5000 3C06 3C0A
140: 0000 003C 0000 0008 0000 0000 05FF 0280 0000 0000
150: 0008 0000 0000 0000 0000 0001 0000 0000 7200 8806
160: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0003 0000
170: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000
180: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000
190: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000
200: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 1081 0000 0000 4000
210: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 1518 0000 0000
220: 0000 0000 107F 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000
230: 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000 0000
240: 0000 0000 0000 0003 0000 0000 0000 0000 0000 0000
250: 0000 0000 0000 0000 0000 E6A5

-- SMART_READ_DATA ---------------------------------------------------------
+0 +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +A +B +C +D +E +F
000: 0A 00 01 0F 00 73 63 38 A4 72 05 00 00 00 03 03
010: 00 62 61 00 00 00 00 00 00 00 04 32 00 63 63 D7
020: 06 00 00 00 00 00 05 33 00 64 64 00 00 00 00 00
030: 00 00 07 0F 00 48 3C AF 19 E8 07 08 00 00 09 32
040: 00 5D 5D 6E 18 00 00 00 00 00 0A 13 00 64 64 00
050: 00 00 00 00 00 00 0C 32 00 63 63 CE 07 00 00 00
060: 00 00 B8 32 00 01 01 99 00 00 00 00 00 00 BB 32
070: 00 5F 5F 05 00 00 00 00 00 00 BC 32 00 64 63 0B
080: 00 00 00 00 00 00 BD 3A 00 64 64 00 00 00 00 00
090: 00 00 BE 22 00 42 2F 22 00 1A 22 00 00 00 BF 32
0A0: 00 64 64 00 00 00 00 00 00 00 C0 32 00 64 64 18
0B0: 03 00 00 00 00 00 C1 32 00 5D 5D 02 3A 00 00 00
0C0: 00 00 C2 22 00 22 35 22 00 00 00 0C 00 00 C5 12
0D0: 00 64 64 00 00 00 00 00 00 00 C6 10 00 64 64 00
0E0: 00 00 00 00 00 00 C7 3E 00 C8 C8 00 00 00 00 00
0F0: 00 00 FE 32 00 64 64 00 00 00 00 00 00 00 00 00
100: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
110: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
120: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
130: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
140: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
150: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
160: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 80 00 00 73
170: 03 00 01 00 01 C3 02 00 00 00 00 00 00 00 00 00
180: 00 00 00 00 0B 10 00 00 07 03 02 02 02 02 02 02
190: 03 00 00 00 00 00 00 00 00 01 00 00 00 00 00 00
1A0: 00 00 00 00 00 00 00 00 89 44 62 0C 8C 14 00 00
1B0: 00 00 00 00 01 00 52 03 3D B8 73 4C 0B 00 00 00
1C0: 78 EB 2D 8A 09 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1D0: 00 00 00 00 00 00 00 00 A5 21 00 00 E3 00 15 00
1E0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 1B
1F0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 9E

-- SMART_READ_THRESHOLD ----------------------------------------------------
+0 +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +A +B +C +D +E +F
000: 01 00 01 06 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 03 00
010: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 04 14 00 00 00 00
020: 00 00 00 00 00 00 05 0A 00 00 00 00 00 00 00 00
030: 00 00 07 1E 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 09 00
040: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0A 61 00 00 00 00
050: 00 00 00 00 00 00 0C 14 00 00 00 00 00 00 00 00
060: 00 00 B8 63 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 BB 00
070: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 BC 00 00 00 00 00
080: 00 00 00 00 00 00 BD 00 00 00 00 00 00 00 00 00
090: 00 00 BE 2D 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 BF 00
0A0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 C0 00 00 00 00 00
0B0: 00 00 00 00 00 00 C1 00 00 00 00 00 00 00 00 00
0C0: 00 00 C2 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 C5 00
0D0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 C6 00 00 00 00 00
0E0: 00 00 00 00 00 00 C7 00 00 00 00 00 00 00 00 00
0F0: 00 00 FE 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
100: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
110: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
120: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
130: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
140: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
150: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
160: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
170: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
180: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
190: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1A0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1B0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1C0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1D0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1E0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1F0: 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 89

Odpovědět