Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

AVG antivirus 2011

Moderátoři: JaRon, james008, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: AVG antivirus 2011

#16 Příspěvek od james008 »

Tučňák píše:Nesouhlasím s tím, že AVG nepatří do PC! Já ho používám už dlouho a problémy s viry nemám. Hodně se o něm také říká, že zatěžuje při testech PC. Není to pravda. Mně když dělá test, můžu na PC pracovat a žádné zpomalení nepozoruji.
AVG bych nevyměnil za žádný jiný antivir. Jsem s ním velmi spokojený!
my tomu vasemo pocitu zde po zkusenostech rikame "FALESNY POCIT BEZPECI" ;-)
Proc mit v pc neco horsiho...kdyz muzete mit neco lepsiho, a zadarmo? Treba Aviru.
Tim nerikam, ze vam nemusi AVG vyhovovat, muze a muzete byt naprosto spokojen,
ale spis to je o tom, ze to je proto, ze vam neprojde takove kvantum
pc rukama jako nam, a my uz pak vime co je jak kvalitni, ci vhodne,
coz by jste po case poznal sam. V domacich podminkach na to nemate sanci prijit,
a pokud nejste odbornik na danou problematiku, mate antivir a podobne veci pouze na doporuceni
ci ze sympatie, nebo diky cene. Neni treba rikat ze doporuceni je kvalitni tak jak kvalitni je doporucovatel,
ze sympatie a cena vas neochrani, a ze my jsme tu od toho abychom poradili, kdyz nekdo nevi :-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

mozitron82
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 06 led 2011 17:06

Re: AVG antivirus 2011

#17 Příspěvek od mozitron82 »

Hezký večer,děkuji všem za radu.Nakonec jsem si Avast ponechal a jsem s ním momentálně spokojen.Chtěl bych se ještě zeptat,i když je to jiné téma,doufám,že to nebude vadit,že to píši sem.Potřeboval bych poradit a získat nějaké informace.Když jsem se koukal do Total Commandera a dělal menší pořádek,na disku C jsem objevil bootsqm.dat a nevím o co jde.Není součástí žádné složky.Někde jsem četl,že to může být kvůli Daemona přes kterého hraji hry.Ale vždy jsem postupoval zprávně a vše by mělo být nainstalováno dobře.Popřípadě hry,které už nehraji jsem taky odinstaloval pečlivě a virtuální jednotku zrušil.Co tedy ten bootsqm.dat znamená?Lze jej smazat normálním způsobem anebo je třeba kontrola?

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: AVG antivirus 2011

#18 Příspěvek od motji »

Někde jsem četla, že to souvisí s kontrolou disku. Já bych ho tam nechala, prozatím. Třeba bude vědět některý z mých kolegů více jak já :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: AVG antivirus 2011

#19 Příspěvek od Roli »

motji promiň mi vstup.

bootsqm.dat se vytvoří při kontrole disku po možné chybě a lze ho normálně odstranit aniž by se cokoliv stalo.

Když je potřeba vytvoří se znovu.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět