Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nejde odinstalovat IE 9 Beta

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
jojtoi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 30 led 2010 05:28

nejde odinstalovat IE 9 Beta

#1 Příspěvek od jojtoi »

Zdravím, prosím o radu jak odinstalovat IE 9 Beta. Zkoušel jsem odinstalovat aktualizaci IE 9 a hlásí mi to chybu, že nejdou některé aktualizace odinstalovat. Zkoušel jsem i ve vypnout funkce windows a tam není ani vidět. Vím, že mi 9tka přepsala 8. Mám W7 home premium. Takže rady z fóra microsoftu nefungují, alespoň u mne ne. Možná mám něco pošahaný ve windowsu. IE nepoužívám jen jsem chtěl vyzkoušet co je zač. Prosím poraďte co stím, předem moc dík.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde odinstalovat IE 9 Beta

#2 Příspěvek od sudanec »

Dobry den,
betaverzie IE nie je odporucane instalovat na bezne pocitace. Ak to robite, musite pocitat s tym, ze dany system bude potrebne preinstalovat - preto sa instaluje na testovacie a virtualne stroje.
Kedze o IE9 beta prakticky nie su podrobne informacie ani best practice, inak ako ad hoc to poriesit velmi nepojde.
Obrázek

jojtoi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 30 led 2010 05:28

Re: nejde odinstalovat IE 9 Beta

#3 Příspěvek od jojtoi »

Tušil jsem to, nepomohla by jen oprava sytému z cd, nebo to tam nechat a počkat na plnou verzi a pak ji zakázat? Žádné problémy to nedělá, prostě IE nepoužívám. Mám upgrade z Vist na 7 a žádná obrazovka z výběrem prohlížeče tam nebyla. Pak jsem 7 přeinstaloval a ta aktualizace s tou obrazovkou mi došla a až teď vím, že ji mám v pc. Vůbec se nezobrazila. Soubor browserchoice.exe (aktualizace KB976002) nejde zpustit, prostě nereaguje.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde odinstalovat IE 9 Beta

#4 Příspěvek od sudanec »

Ako pisem, riesenia mozme iba hadat, lebo ziadne zauzivane procesy neexistuju. Mozte skusit opravu, opravu cez Win7 manager, opravu IE cez Win7 manager, atd atd. Ci to naozaj pomoze ani srnky netusia.
Obrázek

jojtoi
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 30 led 2010 05:28

Re: nejde odinstalovat IE 9 Beta

#5 Příspěvek od jojtoi »

Díky, zatím za pomoc, když semi to podaří opravit tak sem dám vědět

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde odinstalovat IE 9 Beta

#6 Příspěvek od sudanec »

Okay, np.
Obrázek

Zamčeno