Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problem s pripojenim internetu

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Thunder90
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2010 14:35

problem s pripojenim internetu

#1 Příspěvek od Thunder90 »

zdravim vas vsichni mam takovy problem s internetem.Totiz prestal mi po odinstalci beta firewall COMODO 3.0 fungovat internet.Sitova karta funguje ale kdyz jsem odhalil skryte ovladace a zarizeni tak jsem nasel IP NETWORK ADRESS PROTOKOL a OVLADAC PROTOKOLU TCP/IP ve stavu "nepracuje spravne(vykriznik,kod 24,proto mi zmizela adressa IP a vychozi maska brany)".Pri pokusu o obnoveni O.P. TCP/IP se mi zobrazuje hlaseni "při spusteni se nastala chyba,uvedeny soubor nenalezen".K tomu se mi ani nepodarilo obnovit sluzby "Klient DNS"a"Klient DHCP" v programu "Sluzby".Vymena sitove karty taky nepomohla.Pred vymenou karty jsem zkusil taky obnoveni systemu ale to taky nepomohl.Vymazal se neco pri odistalace firewallu?Co mam tedy delat?Preistalovat ovladace?.Diky za brzkou odpoved.(sorry za spatne zvoleni fora ale nic jineho jsem tu nenasel ost. byly zamceny tak snad me pomuzete :))

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118309
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s pripojenim internetu

#2 Příspěvek od Rudy »

Jaký máte operační systém?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Thunder90
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2010 14:35

Re: problem s pripojenim internetu

#3 Příspěvek od Thunder90 »

no windows xp sp2 navic interni kartu marvel yukon mam disabled a v pouziti je jednom externi.predtim jsem mel i vitualni LAN hamachi

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118309
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s pripojenim internetu

#4 Příspěvek od Rudy »

Zkuste použít WinsockFix: http://www.spyware.cz/go.php?p=spyware&t=aplikace&id=22 . Utilita reinstalujte protokol TCP/IP. Máte-li parametry sítě ručně zadány, budete je muset po restartu PC znovu zadat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Thunder90
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2010 14:35

Re: problem s pripojenim internetu

#5 Příspěvek od Thunder90 »

dekuji za program uz to u mne znovu fungovalo diky!

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118309
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s pripojenim internetu

#6 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno