Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Bodka :)

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Devilsvkkalnet
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2008 19:48
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Bodka :)

#1 Příspěvek od Devilsvkkalnet »

Zdravím! :) Na monitore mám jednu zelenú bodku prsenejšie v hornej časti tak viac v strede ... ako keď hrám hru alebo celkovo dá sa to odignorovať, ale či by sa táto ,,chybyčka krásy'' nedala nejako fixnúť ? :) Tento monitor mám tak pol roka, a tá bodka tam je od prvého momentu ako som pc na tomto monitore zapol... neni na to nejaký fix alebo tak? Čiernu bodku nemám zatiaľ ... čierna je vlastne ,,mŕtvy pixel'' táto zelená je len ževraj zaseknutý pixel... k dodatku, jedná sa o LCD Philips Brilliance 190SW , s frekvenciou 75 a 60 Hz nemám problémy :) za odpovede vopred ďakujem :)

Uživatelský avatar
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 srp 2009 16:18

Re: Bodka :)

#2 Příspěvek od Unlimited_Killer »

Mohlo by pomoci toto, ale nemám to ozkoušené. :James008:
inactive

Karol_R
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: 10 dub 2009 11:19

Re: Bodka :)

#3 Příspěvek od Karol_R »

Niekedy sa da takyto pixel rozmasirovat prstom, ale pozor, fakt jemnym tlakom.
Kaspersky Internet Security

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Bodka :)

#4 Příspěvek od sudanec »

Ja by som hucal na pradajcu, nech mi ho vymeni.. nejaky spodny limit tam je, 1 to asi nebude, ale ked do niekoho dost dlho hucite, tak si bud vypne telefon, alebo vymeni.
Obrázek

Devilsvkkalnet
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2008 19:48
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bodka :)

#5 Příspěvek od Devilsvkkalnet »

Fuha, skusim ten Dead Pixel Buddy, dúfam že mi to nič nespraví s monitorom... A ten pixel neni mŕtvy iba ,,zaseknutý'' :)

Devilsvkkalnet
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2008 19:48
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bodka :)

#6 Příspěvek od Devilsvkkalnet »

A čo s tým programom? Iba mi ukázal ktoré pixely sú zaseknuté. Poprípade mŕtve. Ten jeden pixel je zelenej farby. A ešte dole sa mi tvorí nejaký priesvitný, ale myslím že ten tam bol tiež predtým... ten je taký krpatý priesvitný... inak monitor je v pohode... ja len či sa nedá nejako to fixnut že aby ten zeleny zmizol opravil sa :)

Devilsvkkalnet
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2008 19:48
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bodka :)

#7 Příspěvek od Devilsvkkalnet »

Akurat som narazil na program zvaný Bad Crystal ... ževraj do 5-15 po použití sa ten pixel ževraj dokáže vrátiť s5 pokial je zaseknutý, že zmizne .

Odpovědět