Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Výběr notebooku- rada

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
nurder
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: 13 zář 2008 10:04

Výběr notebooku- rada

#1 Příspěvek od nurder »

Dobrý den, rád bych potřeboval poradit jakej si mám vybrat notebook. Mám menší představu, ale dneska je to opravdu těžký. Napíšu vám tady nějaké parametry jaký bych si tak asi představoval a prosil bych nějakej poradit.

Notebook bych používal spíše na práci, ale i na zábavu, takže vlastně napůl.

parametry:
- do 15 000,-
- DVD mechanika
- předinstalovaný OS spíše windows 7, ale neva jestli by to byla vista
- moc se v procesorech nevyznám, ale aby měl teda asi od těch 2GHz a spíše core 2 duo
- výdrž nejméně 5 hodin
- grafičku opravdu nevim ono se to liší oproti stolnímu pc
- čtečku paměťových karet
- celkem aby měl i hezkej design :)
- HDD asi tak od těch 250 giga

Možná, že asi takový to notebook neexistuje, ale prosím, zkuste se podívat. Dík moc

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku- rada

#2 Příspěvek od Rudy »

Tenhle by se vám mohl zamlouvat: http://www.alza.cz/acer-aspire-5741-433 ... 155935.htm .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

nurder
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: 13 zář 2008 10:04

Re: Výběr notebooku- rada

#3 Příspěvek od nurder »

Opravdu mi to nebudete věřit, ale na tento sem se dneska díval, myslíte tedy, že je dobrý ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku- rada

#4 Příspěvek od Rudy »

Z této cenové kategorie, myslím, že ano. Osobně mám k Aceru důvěru.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Výběr notebooku- rada

#5 Příspěvek od JaRon »

s Rudym mame vela nazorov spolocnych, k znacke Acer mam uplne opacny postoj - brrrrrr
skor by som si vyberal z trojice - Toshiba, Asus, HP :wink:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Výběr notebooku- rada

#6 Příspěvek od PetrTl »

JaRon píše:k znacke Acer mam uplne opacny postoj - brrrrrr
Jeden z mojich známých, prodejce VT, který má ve většině případů podložené názory, se během minulého roku stal autorizovaným prodejcem Aceru. Tímto krokem naprosto otočil proti minulosti a nedá jak na nové výrobky tak na firemní servis momentálně dopustit. V tomto případě jeho názoru naprosto důvěřuju.

Moje preference při nákupu jsou trošku jiné a proto jsem do rodiny pořídil notebook s 3 roky záruky u uživatele Next Business Day. Samozřejmě na úkor výbavy resp. výkonu ve stejné cenové hladině.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Karol_R
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: 10 dub 2009 11:19

Re: Výběr notebooku- rada

#7 Příspěvek od Karol_R »

Myslim ze v cenovej kategorii do 15 000 Kc sa tazko najde notebook ktory v realnej prevadzke vydrzi ist na bateriu min. 5 hodin. Tam budete musiet ratat s mensou vydrzou, tak 2-2.5 hod. Neviem ci toto bude Vas prvy book, ale ked pozadujete vydrz min. 5 hodin tipujem ze ho budete chciet pouzivat casto na cestach alebo niekde vonku...v tom pripade si zistite ci vam nebude prekazat leskly displej...ja volim book vzdy s matnym, leskly mi ide uplne na nervy, posobi to na mna rusivo...strasne sa tam odraza cez den vsetko naokolo...ale zas je kopec ludi ktorym toto vobec nevadi.
Co sa tyka grafiky...integrovanej sa ja vyhybam...dovodom nie je ani tak to ze na nich si obvykle nezahrate nijaku hru ( mozno nejake fakt starsie pojdu ) ale doma k notebooku pripajam 22 palcovy monitor...a tu som mal s integrovanymi grafikami parkrat problem. Ani za svet nechceli zobrazit pozadovane rozlisenie monitora, hoci podla specifikacii by to nemal byt problem. S normalnymi grafikami tento problem nikdy nenastal.
Zo znaciek vacsinou preferujem Lenovo. A v dnesnej dobe je dolezite mat stastie na podareny kus :)
Kaspersky Internet Security

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku- rada

#8 Příspěvek od sudanec »

Ja suhlasim s jaronom, cokolvek, len nie Acer (alebo Technicu alebo podobne srandy). Za 15 vam konkretny model neporadim, nevyznam sa v nich, ale osobne by som sa radsej poohliadol inde.
Obrázek

nurder
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: 13 zář 2008 10:04

Re: Výběr notebooku- rada

#9 Příspěvek od nurder »

Děkuju moc za každý názor, vezmu si nějaké rady a jen ještě jsem našel teto co na něj říkáte moc prosim dík moc ....

http://www.alza.cz/msi-cx600x-248cz-win ... 153520.htm

Uživatelský avatar
DDAANNAATTOORR
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 46
Registrován: 19 bře 2010 15:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku- rada

#10 Příspěvek od DDAANNAATTOORR »

Hmm.... tento není vůbec špatný a je lepší než ten co sem dával Rudy, ale myslím si že lepší už nenalezneš než ten co si sem ted dal :James008:.Ten rozdíl je hlavně v Grafické kartě (GK) což u Rudyho je Intel a tady ATI :turned:.Vzhledově se mi také líbí více než ten Acer (ale to je můj názor).
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zajímám se o počítače,software,hardware
---------------------------------------------------------------

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Výběr notebooku- rada

#11 Příspěvek od PetrTl »

nurder píše:Děkuju moc za každý názor, vezmu si nějaké rady a jen ještě jsem našel teto co na něj říkáte moc prosim dík moc ....

http://www.alza.cz/msi-cx600x-248cz-win ... 153520.htm
No jestli jsem dával nějaký pozitivní názor, tak teď musím dát názor negativní. Z vlastních zkušeností v kšeftu i zprostředkované vazby ze servisu do předminulého měsíce, během období cca tří let, musím zatím důrazně doporučovat - od MSI ruce pryč. Tohle není zprostředkovaný názor, jako u Aceru. Tohle je vlastnoruční dlouhodobá zkušenost.
Samozřejmě to nemůžu tvrdit o novinkách, ale zkušenosti jsou prachbídné. :thumbsdown:
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

j3šť3r
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 451
Registrován: 25 čer 2007 01:15
Bydliště: M. Boleslav

Re: Výběr notebooku- rada

#12 Příspěvek od j3šť3r »

Kdyz ne MSI, tak co tyhle (ono by se toho dalo jeste najit dost)?
http://www.alza.cz/asus-k50in-d139683.htm
http://www.alza.cz/hp-probook-4515s-d138752.htm

Jinak s Karol_R napul nesouhlasim, najit neco, co tech +-5 hodin vydrzi se najit da, ale zase se musi ozelet vykon (processor je tak 1.2-1.5ghz a integrovana Intel grafika).

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku- rada

#13 Příspěvek od sudanec »

Jj, to radsej kupit 2 baterky.
Obrázek

Odpovědět