Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

PC nepozná tiskárnu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: PC nepozná tiskárnu

#16 Příspěvek od Čarls »

Takže dáte vybrat ovladač a dáte vyberu ovladač sám a musíte ovladač najít přímo na CD nebo disku (Rozbalený Ovladač)
Tady je něco špatně normálně se toto nestává a vše funguje jak má
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

rejla
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 dub 2008 20:13

Re: PC nepozná tiskárnu

#17 Příspěvek od rejla »

Dal jsem ve správci zařízení Neznámé zařízení (ve skupině řadiče sběrnice USB) levé tlačítko - vlastnosti - karta ovladače - akutalizovat ovladač - instalovat ze seznamu - vyhledat nejlepší ovladač v těchto umístěních - prohledat média diskety a CD ... tak touto cestou zahlásí že nenašel žádný vhodný ovladač pro toto zařízení.

Pokud dám zvolit ovladač sám - dovolí mi do cesty zadat pouze složky a podsložky (zadal jsem co šlo - viz obrázek) a nato mi hodí hlášku Zadané umístění neobsahuje informaci o hardwaru počítače. A ani ovladače stažené z internetu nejdou použít.

Nevím jestli dělám něco špatně nebo erupce na slunci... :?:

rejla
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 dub 2008 20:13

Re: PC nepozná tiskárnu

#18 Příspěvek od rejla »

A ještě ten obrázek:
IO.JPG
IO.JPG (46.32 KiB) Zobrazeno 1672 x

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC nepozná tiskárnu

#19 Příspěvek od Rafaello »

zeptam se, jak mate dlouhy USB kabel k ty tiskarne ? mne tohle presne delalo, a bylo to tim ze jsem mel moc dlouhy kabel, a PC ho nebylo schopno napajet, dal jsem tiskarnu bliz k PC a kratsi kabel a problem solved
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

rejla
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 dub 2008 20:13

Re: PC nepozná tiskárnu

#20 Příspěvek od rejla »

Dlouhý je dost - něco přes 2 metry to bude. Zkusím si půjčit někde kratší... Ale je zvláštní, že na stejném počítači (také notebook Asus) u kolegyně vedle jsme to rozchodili - sice to nebere nikde jinde než v tom jednom konkrétním USB konektoru kde si to našlo tiskárnu při instalaci (také asi na 3. pokus) ale funguje to. Ale v ostatních konektorech jí to hlásí to samé co mě a také to nepozná.

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC nepozná tiskárnu

#21 Příspěvek od Rafaello »

zkuste ho dat tesne k Pc, jak nejbliz to pujde
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

rejla
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 dub 2008 20:13

Re: PC nepozná tiskárnu

#22 Příspěvek od rejla »

DÍKY DÍKY DÍKY VŠEM ZÚČASTNĚNÝM I POZOROVATELŮM ZA ÚČAST A POZORNOST... :D byli jste skvělí, děkuji Čarlsovi že se mne ujal a trpělivě snášel nekončící muka, děkuji spasiteli Rafaellovi za předání jeho životní zkušenosti. Vážení přátelé, jak všichni již asi tušíte, výměna kabelu z 3metry dlouhého na 1,5 metrů (a možná novější typ USB) napomohla tomu, že OS hravě vyhledal, radostně přijal Multifukční zařízení za své a tiskárna hrdě vytiskla první list. Děkuji všem a vyzdvihuji výkony zdejších moderátorů a rádců, kteří vždy řeší zdánlivě neřešitelné. (i když tu záhadu s kabelem nechápu - byl to kabel od staršího typu té samé výrobní řady zařízení a běhalo to sním v pohodě) Konec bylo románů, jedním slovem ještě jednou: Děkuji. Kluci jste fakt dobrý. :worship:

Rafaello
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: 24 říj 2006 20:21
Bydliště: Mařenice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC nepozná tiskárnu

#23 Příspěvek od Rafaello »

rado se stalo, jsme to od toho
RSIT | Silent Runners | SDFix | GMER | IceSword | Dial-a-fix | SUPERAntispyware
V případě nutnosti mě můžete kontaktovat na Rafaello@forum.viry.cz

Amicitia nisi inter bonos esse non potestPřátelství může být jedině mezi dobrými lidmi. (Cicero)

Odpovědět