Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Comodo

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
PadiseK
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 22 črc 2009 07:57

Comodo

#1 Příspěvek od PadiseK »

Ahoj, mám problém s firewallem, pořád mi blokuje cosi ve WMP (win media player).
Kdysi, asi nazáčátku hned po nainstalování, se mi to zeptalo, jestli povolit, či zakázat, a já dal zakázat, jen proto, že jsem si myslel, že přestane vyskakovat ta upomínka na aktualizaci WMP.
Já se chci zeptat, kde v nastavení to mám jakoby odblokovat ?

viz posílám screen

http://tinypic.com/view.php?pic=i3w0g7&s=5

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Comodo

#2 Příspěvek od PetrTl »

Nstavení firewallu - aplikační pravidla. Buď to pravidlo smaž a nech si vytvořit nové na dotaz, anebo to můžeš upravir ručně, podle potřeby.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

PadiseK
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 22 črc 2009 07:57

Re: Comodo

#3 Příspěvek od PadiseK »

To tu nikde nemám, mám verzi firewallu 4. Nespletl jste se ??

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Comodo

#4 Příspěvek od PetrTl »

Ajéje, veřejná beta číslo 4. Mně spletla ta barva dozelena, a ty jsi o verzi nenapsal ani fň :lol:. Já to už nedělám, ale nezdá se mi, že by se to lišilo - zkusím to nějak zpaměti:
Firewall - vlevo spodní volba (snad rozšířené) - a ťukneš na první položku nahoře. Pak by mělo být na výběr aplikační pravidla, globální pravidla. Zkrátka někde se tam poohlídni po aplikačních pravidlech a v nich by to mělo být. Zkus to porovnat s popisem v http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=73650.

Jestli se ta čtyřka fakt tak totálně liší, že to nepůjde najít, tak to se velice omluvím za mystifikaci. Promiň.
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

PadiseK
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 22 črc 2009 07:57

Re: Comodo

#5 Příspěvek od PadiseK »

Jo, už jsem to promazal. A dobrý :)

Ale podle toho návodu, jak je tam Firewal - průvodce maskováním portů - a to blokovat a skrýt všechny moje porty, tak jsem to dal a za 5 min mi to zablokovalo 5 pokusů o průnik s tímto názvem, Windows Operating System. A teď nevím, jak mám ztas odělat tohle :D

PadiseK
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 22 črc 2009 07:57

Re: Comodo

#6 Příspěvek od PadiseK »

Dobrý, už sem to zase dal do původního stavu, a už je vše OK.

PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Re: Comodo

#7 Příspěvek od PetrTl »

:) Takže celou slohovou úlohu, i když byla kratičká, škrtám. Když jsi to dokázal sám, tak to je výborné. :thumbsup: :bye:
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

Zamčeno