Stránka 11

padající skype

Odeslal: 12 Bře 2010 12:48
od malleus
Mám problém se Skype - hovor trvá nejdéle minutu až dvě, pak se připojení z rychlého změní na pomalé a hovor vypadne. Mám pevnou linku, vypnuté všechno ostatní a přesto to nepomáhá. Stahování, tramspeak všechno ostatní funguje bez problému. Myslel jsem, že to bude verzí, ale ani po přechodu na novější se nic nezměnilo. Nemáte někdo tip v čem by to mohlo vězet?

Re: padající skype

Odeslal: 12 Dub 2010 12:02
od Diallix
Dobry den.

Mozete byt, prosim, trosku konkretnejsi? Vypadne len hovor alebo cele pripojenie sa resetne , tz. ze sa modem odpoji a znovu pokusi vytocit?