Stránka 11

Potvrdit odstranění souboru

Odeslal: 05 Bře 2010 10:55
od poverrr
Dobrý den, rád bych se zeptal, dá se nastavit, abych mohl odstranovat soubory rovnou bez tohoto "potvrzujícího okna" ?

Další dotaz, existuje klávesová zkratka pro vytvoření nové složky ?

Re: Potvrdit odstranění souboru

Odeslal: 05 Bře 2010 11:08
od poverrr
děkuji za rychlou odpověd :wink: