Potvrdit odstranění souboru
Odeslal: 05 Bře 2010 10:55
Dobrý den, rád bych se zeptal, dá se nastavit, abych mohl odstranovat soubory rovnou bez tohoto "potvrzujícího okna" ?
Další dotaz, existuje klávesová zkratka pro vytvoření nové složky ?
Další dotaz, existuje klávesová zkratka pro vytvoření nové složky ?