Stránka 11

CoD 4

Odeslal: 22 Ún 2010 16:15
od Waler22
Mohol by mi niekto pomoct? mam s CoD 4 Multiplayer problem, ze ked sa uz pripajam, uz mi pise setting up game a zrazu mi naskoci pracovna plocha s vacsim ciernym obdlznikom na lavej strane a v paneli uloh mi naskoci nova ikonka Error. Dam na nu ukoncit a vypne aj ten obdlznik, cize hru...
V com je chyba? Co mam robit?

Re: CoD 4

Odeslal: 22 Ún 2010 16:21
od iwigirl
Dobrý den, hry neřešíme.
Každopádně můžete sem vložit log z RSIT, aby kolegové vyloučili virovou nákazu.