Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

PC sa sam vypina

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Krutas5121
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 20 čer 2009 20:51

PC sa sam vypina

#1 Příspěvek od Krutas5121 »

Zdravim... mam taky problem ze pri praci na pocitaci sa mi hocikedy sam vypne a ostane svietit iba zelena kontrolka... Najprm ak som ho vypol zo siete a po chvili zapol nazat isiel a stavalo sa to iba obcas... mal som pocit ze sa iba prehrieva... No mam nainstalovany program na kontrolu teploty a zapnute pridavne chladenie a vypina sa sam coraz castejsie... neviete co by mohl byt problem? dakujem...

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: PC sa sam vypina

#2 Příspěvek od MiliNess »

Vypadá to na vadný napájecí zdroj, eventuelně výkyvy napětí v el. síti.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

Krutas5121
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 20 čer 2009 20:51

Re: PC sa sam vypina

#3 Příspěvek od Krutas5121 »

Mal som to taktiez namysli... Pôvodne som ma lepsi zdroj no ten mi odisiel a zohnal som si iný ktorý je da sa povedat vytazeny na plno... vyuzite su setky pripojenia... mam tu este neake problemy... ak mam napojeny LCD monitor cez DVI pripojenie a pusti si film alebo neake video z neakeho prehravaca obraz nejde... no ak ho napojim cez VGA pripojenie vsetko ide ako ma... pir pustani videi cez internetove prehravace napriklad z youtube ide obraz aj vez DVI pripojenie no tam ma znepokojuje ze procesor mi bezi na 100%... mam sice len 1,8GH procesor a 512 MB RAM ale niekedy nebezal naplno... snazil som sa ho aj cistit pomocou Ccleanera prehladat ci tam niesu viry ale neprestalo to...
a este jeden problem... dufam ze to nieje moc.. :D rad sa mojmu ocovi podarilo odmazat neaky spustaci subor windowsu... system nechcel nabehnut.... snazil sa ho obnovit a neako sa mu to podarilo tym ze tam nainstaloval druhy taky isti operacny system windows XP ktory teraz uz neje potrebny... priecinok windows som odmazal noo neviete mi poradit ako sa zbavit setkeho co tam ten druhy windows zanechal? pretoze na disku mam volnych okolo 8 GB ktore mi nedovoli zaplnit... neviem ci to neje tym windowsom... dakujem velmi pekne...

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: PC sa sam vypina

#4 Příspěvek od MiliNess »

Zkusil bych nainstalovat jiné ovladače grafické karty.
Odstranění jedné instance win XP udělejte prostě tak, že převezmete vlastniství složky Windows první instalace, nastavíte si úplný přístup a smažete ji. Stejně tak promažete složku Dokuments and Settings a Program Files.
Dále odstraníte záznam pro tu první instalaci v boot.ini.
Jen je třeba se dvakrát přesvědčit, co mažete.
Převzetí vlastnictví složky a nastavení přístupu:
http://support.microsoft.com/kb/308421/cs
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

Odpovědět