Headset-šum
Odeslal: 18 Ún 2010 15:19
Dobry den,
Moj problem spociva vtom ,ze ked som na Ventrile,Team Speaku a chcem nieco povedat tak v pozadi mam šum (ako keby som byval na letisku ).
Dopredu dakujem za pomoc.
Moj problem spociva vtom ,ze ked som na Ventrile,Team Speaku a chcem nieco povedat tak v pozadi mam šum (ako keby som byval na letisku ).
Dopredu dakujem za pomoc.