opět security tool ale jinak
Odeslal: 16 Ún 2010 18:40
Dobrý den,mam problém se Security Toolem.Bohužel sem nemůžu dát log,protože mi to ST nedovolí.Stejně jako mi nedovolí spustit většinu programů.Zkoušel jsem i obnovení systému a samozřejmě mi to ST nedovolí.Zkuste mi prosím pomoct,předem díky!