Stránka 11

Re: Malo miesta na disku C- malo miesta pre OS Windows

Odeslal: 16 Ún 2010 08:22
od JaRon
ahoj,
200MB miesta na disku je dost velky problem - system sa zacne spravat "nelogicky" :)
najprv vycisti PC s CCleanerom a potom vloz dalsi log RSIT

Re: Malo miesta na disku C- malo miesta pre OS Windows

Odeslal: 16 Ún 2010 19:32
od JaRon
tak ja teda neviem ,,, cistil si to s CCleanerom :???:
ak ano skus odinstalovat nejake zbytocne programy, alebo zazalohuj mimo disku fotky, video apod. >> bolo by vhodne, aby na disku bolo aspon 1GB volneho miesta
v opacnom pripade vymen HDD za vacsi ,,,

Re: Malo miesta na disku C- malo miesta pre OS Windows

Odeslal: 17 Ún 2010 07:22
od JaRon
ano islo by to :)
teoreticky zaloha nie je nutna, prakticky sa vrele doporucuje aspon cenne data zalohovat :wink:

Re: Malo miesta na disku C- malo miesta pre OS Windows

Odeslal: 19 Ún 2010 09:52
od JaRon
vies co by malo, alebo nemalo ,,, pod to sa ja nepodpisem :)
pozri http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=94 ... 9#p6961073
prip. pokracuj tam :wink: